Ať už jsme superhvězdou červených koberců nebo „obyčejným“ smrtelníkem, něco máme všichni společné. Nikdo nežijeme věčně a naše zdraví se čas od času pochroumá, nezávisle na tom, jak tučné je naše bankovní konto, nebo jak zářivá je naše sláva.

Na vlastní kůži to v poslední době pocítily světové stars Kelly Osbourne, Justin Bieber, Ashton Kutcher a dokonce i nadevše uctívaná královna Alžběta. Stejně zajímavé však mohou být i příběhy všedních lidí a zaměstnanců nemocnic, které můžeme prožívat aktuálně na CBS Reality v televizním seriálu Městská nemocnice. Podívejte se s námi, proč musely vybrané hvězdy v posledních týdnech do nemocnice.

Kelly Osbourne

kelyNa začátku března byla v losangeleské nemocnici hospitalizována rozverná dcerka rodiny Osbournů, Kelly. Ta utrpěla záchvat během nahrávání show E! Fashion Police (pořad módní policie). Kelly se při natáčení otočila na herečku Melissu Rivers, která seděla vedle ní, a řekla: „Necítím se dobře“. Vzápětí upadla ze židle a začala se třást. Melissa pohotově přiskočila a otočila Kelly hlavu, aby jí pomohla. Stejně tak přispěchal na pomoc i jeden z diváků, který byl doktorem. Kelly se probrala o pár vteřin později a následně byla odvezena do nemocnice. Z budovy jí vynesli na nosítkách, se zakrytým tělem i obličejem kvůli médiím. Jak uvedl zástupce Kelly v prohlášení: „Kelly byla odvezena do místní nemocnice k dalšímu vyšetření, je stabilizovaná, při vědomí a reaguje. Jako preventivní opatření zde zůstane přes noc kvůli pozorování.“ Ani těsně po přijetí do nemocnice nezapomněla Kelly myslet na své fanoušky a prostřednictvím Twitteru jim vzkázala: „Díky vám všem za krásná přání, ano měla jsem záchvat, právě se snaží zjistit proč?“ A jako bonus neváhala připojit ani nemocniční fotku. Po pětidenním pobytu v posteli, za dohledu doktorů, se Kelly vrátila domů. „Doktoři provedli řadu testů a zjistili, že se s největší pravděpodobnostní jednalo o jednorázovou událost, která nebude mít žádné následky,“ komentoval propuštění její zástupce. Příčina záchvatu však zůstává stálé neznámá.

Justin Bieber

justiJako by nestačilo, že Justin Bieber nechal při jednom ze svých nedávných londýnských koncertů čekat fanoušky 90 minut, hned při dalším vystoupení se pro změnu zhroutil na podiu. Zpěvákův manažer přišel publiku situaci vysvětlit se slovy: „Justin začal mít velké těžkosti s dýcháním. Celý koncert si na to stěžoval, teď je v zákulisí se záchranáři a doktorem, kteří ho přesvědčují, aby odjel do nemocnice na vyšetření plic.“ K potěšení všech diváků se však po 20 minutách Justin vrátil show dokončit a do nemocnice odjel až po koncertě. Ještě ten den poslal z nemocnice zprávu přes Twitter „Zlepšuje se to. Díky všem, kteří mi to dnes večer pomohli překonat. Jste nejlepší fanoušci na světě. Snažíme se přijít na to, co se stalo. Díky za lásku!“ Justin, stejně jako Kelly Osbourne, sdílel přes mobil svojí fotku z nemocniční postele, avšak s menším rozdílem - s úsměvem a nahoře bez. K potěšení všech fanoušků opustil zpěvák nemocnici hned další den.

Ashton Kutcher

ashNěkteré zdravotní potíže si často dokážeme způsobit i sami. Své o tom ví třeba americký herec Ashton Kutcher, který se kvůli hlavní roli v životopisném filmu zakladatele společnosti Apple, Steva Jobse, rozhodl držet dietu přesně podle Jobse. Důvodem této sebetrýzně byla snaha, aby jeho postava vypadala ve filmu co nejvěrohodněji. Frutariánská dieta, která se skládá pouze z ovoce, semínek a ořechů, dovedla mladého herce až do nemocnice, kvůli problémům se slinivkou. Paradoxně na rakovinu slinivky břišní podlehl i v roce 2011 právě Steve Jobs. Takto popsal své dny utrpení přímo Ashton: „Asi dva dny před začátkem natáčení mě museli odvézt do nemocnice. Chytaly mě nesnesitelné křeče do břicha, svíjel jsem se bolestí. Lékaři zjistili, že moje slinivka vůbec nefunguje, jak by měla. Bylo to hrozné, v tu chvíli mě napadaly ty nejčernější myšlenky.“ Natáčení se naštěstí kvůli incidentu zpozdilo jen o pár dní.

Královna Alžběta II.

alžNemoci se bohužel nevyhýbají ani královským rodinám. Královna Alžběta II. skončila v londýnské nemocnici Eduarda VII. kvůli střevní chřipce. Potíže královnu trápily už několik dní. Podle Buckinghamského paláce se prý jednalo pouze o preventivní opatření a královna byla jinak „v dobré kondici“. Jak uvedl mluvčí paláce v prohlášení pro BBC: „Je to jednoduše proto, že to lékařům umožní lépe posoudit její stav.“ Královna strávila v nemocnici na pozorování několik dní. Nyní už je Královna v pořádku. Celkově se dá říci, že má Alžběta II. opravdu tuhý kořínek. Naposledy byla totiž královna přijata do nemocnice před dlouhými 10 lety.

 

Reklama