FOREO UFO (z anglické zkratky Ur Future Obsession - tvoje budoucí závislost) bude vystaveno v sektoru D3 - E4 v hale B2B Cosmoprime Hall 19, kde si prodejci, potenciální partneři, média a zákazníci budou moci vůbec poprvé prohlédnout tento revoluční způsob v používání pleťových masek.

Stovky lidí mohou na veletrhu měsíc před uvedením na světové trhy na vlastní oči spatřit, jak se UFO používá, a zjistit více informací ohledně tohoto nového pojetí tradiční pleťové masky.

Zprávy o UFO se rychle roznesly a prodejci a potenciální partneři přivítali možnost spolupracovat se společností FOREO ve vývoji vlastních masek, které budou s přístrojem kompatibilní, tak aby zákazníci mohli používat své oblíbené pleťové masky i nadále. Očekává se, že veletrh Cosmoprof přispěje k rozvoji další spolupráce s FOREO. FOREO tímto revolučním pojetím pleťových masek vytvořilo v kosmetickém průmyslu globální fenomén.
5ac3640c6c10fobrazek.png

CEO společnosti FOREO Paul Peros prohlásil, že bylo velmi důležité, aby se UFO ukázalo Evropě v takové podobě, aby potenciální partneři v UFO uviděli příležitost. „UFO je přístroj jako žádný jiný, jde o produkt měnící pravidla hry, takový svět ještě neviděl. Přístroj funguje stejně jako orchestr. Technologie se chová jako dirigent, aktivuje všechny komponenty masky, aby správně hrály, a vytahuje účinné látky masky, aby poskytly obličeji během pouhých 90 sekund lázeňskou péči. Tuto technologii jsme rozvíjeli 4 roky, abychom nyní dali prodejcům možnost s námi v tomto novém způsobu businessu spolupracovat,” říká Peros.

UFO kombinuje světelnou LED terapii s kryo-terapií, termo-terapií a T-Sonic pulzací aktivovanou skrze chytrý telefon. Přístroj rozdělí hmotu masky rovnoměrně po celém obličeji. Různé funkce umožňují účinným látkám proniknout hlouběji do pokožky pro dosažení co nejlepších výsledků.

Funkce UFO:

 • Využívá hyper-infuzní technologie spojující zahřívání k otevření pórů, TSonic™ pulzaci k soustavné infuzi účinných látek hlouběji do pokožky a kryoterapii k uzavření účinných látek v pokožce a vytvarování pokožky.
 • Zahrnuje celou řadu světelných LED terapií včetně anti-aging ošetření (červené LED světlo), rozjasnění pleti (zelené LED světlo) a anti-akné ošetření (modré LED světlo).
 • Každé ošetření zahrnuje pečlivě vybranou kombinaci teploty a intenzity pulzací pro maximální efekt a uklidňující masáž obličeje.

5ac364366a4f6obrazek.png
UFO aktivovalo terapii chytrou maskou:

UFO chytré masky jsou vyrobeny z jemných mikrovláken, které obsahují rostlinné a ovocné výtažky a koncentrované rostlinné oleje. Každá maska je spárována s předprogramovaným UFO ošetřením k dosažení co nejlepšího efektu. Na trhu jsou v současné době k dispozici dvě masky, přičemž v dubnu FOREO spustí prodej dalších pěti masek z kolekce FOREO Skin Rehab.

Ovládání pomocí aplikace:

Abyste z přístroje získali co nejvíce, spárujte UFO s mobilní aplikací FOREO. Zatímco masky ‘Make My Day’ a ‘Call It a Night’ jsou v přístroji předprogramovány, FOREO aplikace umožní přístup ke všem v budoucnu vydaným maskám pro ošetření pleti. Navíc si uživatelé mohou masku pouhým kliknutím v aplikaci předobjednat a odhalit tak plný potenciál UFO přizpůsobením intenzity všech funkcí UFO tak, aby perfektně vyhovovaly individuálním potřebám každé pleti.

Aplikace FOREO bude dostupná pro iOS a Android a umožní:

 • Kontrolovat intenzitu T-Sonic pulzací
 • Kontrolovat intenzitu světla
 • Kontrolovat hřejivost/chlazení

UFO má všechny výhody, které můžete u FOREO očekávat: silikonové tělo, 100% vodotěsný design a nabíjení prostřednictvím USB.

UFO bude k dostání za maloobchodní cenu 279 USD od dubna 2018. Pro více informací o FOREO, navštivte www.foreo.com.

 Masky dostupné na trhu:

‘Make My Day’ maska
Obsahuje kyselinu hyaluronovou a výtažky z červené řepy pro hloubkovou hydrataci kombinovanou s ochranou před znečištěním pleti. Ošetření pomocí UFO začíná 30 sekundami termo-terapie a červeného LED světla pro otevření pórů pokožky. Během dalších 30 sekund dochází pomocí T-Sonic pulzace k hloubkové absorpci esence masky. Posledních 30 sekund je určeno pro léčbu zeleným LED světlem o nižší intenzitě pulzací pro zářivý vzhled pleti.

‘Call It A Night’ maska
Obsahuje ženšen a olivový olej k výživě pokožky přes noc. Ošetření začíná 30 sekundami vysokofrekvenčních T-Sonic pulzací společně s termo-terapií a červeným LED světlem pro zajištění dostatečného prostoupení esence masky hluboko pod povrch pokožky. Intenzita T-Sonic pulzací se poté sníží, termo-terapie je deaktivována, avšak červené LED světlo stále působí pro dosažení lepší cirkulace krve a obnovení elasticity pokožky.
5ac36447c59dbobrazek.png

Klíčové produktové body:

 • 90 sekund ošetření vs. 20 minut u tradičních masek
 • Hyper-infuzní technologie: hřejivost, chlazení & T-sonic pulzace
 • LED světelná terapie: červené, zelené & modré LED světlo
 • Každá UFO-aktivovaná maska poskytuje unikátní ošetření pleti
 • Chytrá maska ovládaná pomoci mobilní aplikace
 • USB dobíjení & 100% vodotěsnost s dvouletou zárukou

Jak se používá:

 • Krok 1: Připevněte masku k přístroji UFO.
 • Krok 2: Zapněte přístroj a aktivujte Wake up Call ošetření pleti. Zmáčkněte znovu pro aktivaci Call it Night ošetření.
 • Krok 3: Užijte si ošetření pleti, zatímco kroužíte přístrojem po tváři. Změna fáze ošetření je indikována dvěma rychlými pulzy.
 • Krok 4: Tři rychlé pulzy indikují konec ošetření. Odstraňte masku, opláchněte UFO pod vodou a osušte.

Ceny na trhu:

 • UFO: 249 GBP / 279 EUR / 279 USD 
Reklama