Dobrý den přeju všem, kterým zima leze na nervy tak jako mně. V Praze už proti ní demonstrovali, ale zima - jak vidět - si z toho houby dělá, takže jsem se proti ní rozhodla bojovat jinak. Už pár týdnů nosím jenom světlé barvy. Dřívější zimní období jsem přežívala v tmavohnědé bundě nebo tmavomodrém kabátě, pod to tmavomodré rifle a černý svetr. V různých obměnách pořád smutné barvy.

Všimla jsem si, že ve světlých barvách mívám i lepší náladu, tak jsem to vzala vážně a začla se podle toho i oblékat. A, světe, div se, funguje to! Takže mám na sobě: bílé prádlo, světlebéžový svetřík, skoro bílé rifle a přijela jsem ve světlunce zelené bundě. Jediné, co mám ještě tmavé, jsou boty a kabelka. Každému to vřele doporučuju - když už nenaděláme nic s teplotou venku, můžeme bojovat oblečením. Já vím, že taková červená barva dodá energie ještě víc - ale to je jediná z barev, ve které se dost ošívám. Anebo ostře fialová. Já se zkrátka cítím dobře v přírodních barvách, odjakživa.

Tak ať už ta ohavná doba ledová skončí a budeme moci z oken koukat na zelený trávník a ne na hromady špinavého sněhu :-)

Gerda


Milá Gerda,

to je SUPER!!! Tiež obľubujem LETO. Zimu alebo škaredé počasie sa snažím ignorovať veselými farbami.  Máte pravdu, výborne to zaberá nie len na vlastnú psychiku ale aj na okolie. Všimla som si, že ľuďom veselé, pastelové farby zdvihnú náladu !

 

Zapojte sa i Vy do dnešnej súťaže na tému:

Barvy

 Máte ráda barvy?

Do jakých barev se ráda oblékáte?

Máte pocit, že barvy ovlivňují váš život, nebo jsou to jen názory psychologů?

Kterou barvu máte nejraději a kterou naopak nesnášíte?

 

Reklama