Moderátorka Světlana Zárubová (35) se po rozchodu se sportovním redaktorem ČT Robertem Zárubou naplno věnuje práci i charitativní činnosti.

„Už delší dobu spolupracuji s nadací Naše dítě, protože je důležité, aby existovaly organizace, kam se nešťastné a zneužívané děti mohou obrátit, svěřit se, kde najdou pomoc v krizové situaci," vysvětluje Světlana. „A já se také snažím jim občas pomoci. Mám k dětem v domovech vysloveně osobní vztah. Moje maminka je totiž ředitelkou jednoho takového dětského domova. Pravidelně za ní jezdím, takže ty děti a jejich problémy velmi dobře znám."

Světlana, která je moderátorkou na Primě, má osmiletého syna Viktora. „Pro něj je zcela normální, když vidí maminku nebo tatínka na televizní obrazovce," říká, „to bere jako samozřejmost, nepokládá to za nic výjimečného. Ale vadí mu, když se za námi někde žene fotograf, aby ulovil snímek. To si zakrývá tvářičku a odmítá to."

 

O Světlaně a Robertovi se psalo, že se rozešli a zase se dali dohromady. „Ale teď jsme rozvedeni definitivně. Každý máme jiného partnera," potvrzuje Světlana. „O péči dítěte jsme jasně domluveni. Všechno funguje."

Reklama