Jako noční obloha s rozzářenou mléčnou dráhou kolem krku zářila exotická Lejla Abbasová v modelu návrhářky Liběny Rochové. Špičková česká módní návrhářka vytvořila exkluzivní minikolekci na téma „Noc a den“ pro akci SEMTEX TI PRODLOUŽÍ DEN. 
Další modelka vystupující jako Noc měla pod průhlednými černými šaty množství drobných světýlek, která vytvářela dojem svítících minišatů.„Jsem šťastná, že mě Semtex oslovil, protože jsem mohla tvořit fantazijní modely."„Modely jsem se snažila udělat sexy, v černé a bílé barvě jako noc a den. Ke svítícím modelům mají modelky 14metrové prodlužovačky. Bílé modely tvoří písmena D,  E,  N.  Ke všem jsou speciálně ušité vysoké punčocháčové holínky nad kolena a uplatnila jsem také velké barevně svítící šperky,“ uvedla návrhářka Liběnu Rochová.

 

Choreografii přehlídky v pražském Clubu Celnice vytvořil tanečník Yemi AD.  Neopakovatelný zážitek z rozsvěcujících se a blikajících modelů zaručily také účesy a styling v podání Petry Měchurové a vizážistky Renaty Zelinkové, která spolupracuje například s Terezou Maxovou.

 

Tisková zpráva


Jak se vám líbí nové modely Liběny Rochové?
Máte rády tuto návrhářku?
Viděly jste nějakou její přehlídku?

Reklama