60c20fe5b601acl.jpg
Foto: Profimedia

V minulosti figurovala na stupních vítězů velmi známá jména. V roce 2014 bodovala topmodelka Candice Swaneapoel, v roce 2015 zpěvačka Taylor Swift a v roce 2019 byla nejvíc sexy ženou modelka a královna krásy Olivia Culpo.

Letošní jméno v České republice tak slavné není, ale v USA se Teyana Taylor těší velké popularitě. Udělení titulu právě této ženě je v rámci žebříčku průkopnické, vůbec poprvé totiž vyhrála osoba s černou barvou pleti.

Afroameričanka Teyana Taylor se věnuje celé řadě aktivit. Působí jako zpěvačka, tanečnice, choreografka, režisérka hudebních videí i modelka. Přitom všem ještě vychovává dvě děti – pětiletou dceru Junie a devítiměsíční Rue. Jejím manželem je Iman Shumpert, bývalá hvězda NBA.

Z toho, že je považována za nejvíc sexy ženu světa, byla Teyana Taylor náležitě nadšená. Ke své fotografii pro obálku magazínu Maxim napsala, že tomu nejdřív nemohla uvěřit.

Následně v textu citovala Audrey Hepburn: „Krása ženy není v obličeji, ale skutečná krása ženy se odráží v její duši. Krása ženy roste s uplynulými roky.“

Žebříček magazínu pro rok 2021 zahrnuje celkem 100 sexy žen. Na seznamu figuruje například také zpěvačka Jennifer Lopez nebo modelka Irina Shayk.

Zdroj: Maxim, Instagram, Teyana Taylor, Profimedia