Holiday World 2008, který se koná rok co rok v Praze a letos už po sedmnácté, je jednou z nejdůležitějších akcí svého druhu ve střední Evropě. Této skutečnosti také odpovídá počet vystavovatelů – je jich sedm set z padesáti zemí světa. Profesionálům patří čtvrtek a pátek, návštěvníci jsou očekáváni v sobotu a v neděli. 

Ve veletržním paláci bude k dispozici mimo jiné souhrnná nabídka domácích turistických příležitostí, jejímž základem bude prezentace všech krajů naší republiky. I letos se tu představí miniregiony, městská sdružení, regionální kulturní akce.

Noví i tradiční účastníci veletrhu
Vůbec poprvé se v Praze ukáže Kuba, ale také Slovinsko, Peru, San Marino, Nigérie, Nepál, Pákistán a Bangladéš. Nebude chybět ani jeden z našich sousedů. K exotice na veletrhu patří Japonsko, Dubai, Srí Lanka, Thajsko i Tahiti.

Bulharsko je partnerskou zemí veletrhu
Čeští turisté znovu objevili tuto přímořskou zemi. Podle neoficiálních údajů okusilo zdejší pláže i další kouty této země 160 tisíc našich krajanů. Se svou letošní nabídkou pro nás se představí právě na veletrhu.

Jezdíte na dovolenou s cestovní kanceláří, nebo si vybíráte sami? Zajímají vás cestovatelské veletrhy? 

 


 

Reklama