S popraskanými či suchými rty se potýkáme především v zimě, kdy jsou namáhané studeným vzduchem a také nošením respirátorů. Aby se nepříjemnému pocitu pnutí a přesušení předešlo, měli bychom rtům věnovat pozornost každý den po celý rok.

Neustále po ruce můžete mít Balzám na rty z bylin. Ten na rtech vytváří ochranný film a zároveň je vyživuje pomocí přírodních účinných látek. Mezi nimi nechybí bambucké máslo, pečující oleje pro zvláčnění rtů a také síla bylin v podobě hojivého extraktu z řepíku, heřmánku, šalvěje, nátržníku a éterických olejů z hřebíčku, fenyklu a máty.
61f3d18e83237obrazek.jpgBalzám na rty HERBADENT Forte přináší výživu a výbornou regeneraci obzvlášť suchým rtům náchylným ke koutkům. Úlevu jim navíc přinese i při pnutí během výskytu oparu. Extra silný balzám pokožce dopřává kromě léty osvědčeného bylinného extraktu také blahodárné účinky panthenolu a vitamínů A a E.

Nezapomínejte na citlivou pokožku rtů a dbejte na prevenci. S novými bylinnými balzámy od HERBADENT jim dodáte vše, co si zdravé a krásné rty zasluhují.

Přípravky Herbadent si můžete zakoupit na:

Cena od 49 Kč
 61f3d15b34dedobrazek.jpg