Čistící prostředek od Lenoru tvoří dokonalý pár s vaši oblíbenou vůní aviváže!
5eda48384d6b9image.png

Lenor přichází s kolekcí, se kterou je praní prádla ještě jednodušší. Pro nejefektivnější praní prádla zkombinujte prací prostředek s aviváží, proto Lenor vytvořil prací prostředek dokonale padnoucí k vaší oblíbené vůni aviváže. Gelové tablety Lenor AllinOne a aviváž jsou dokonalým párem a když si pomáhají zůstane vaše prádlo svěžejší a voňavé mnohem déle. Gelové tablety AllinOne nekompromisně vyřeší problém s nečistotami a aviváž provoní vaše oblečení až na jeden týden. Pro ještě déle trvající vůni můžete do pračky před oblečením přisypat vonné perličky od Lenoru. Ty se při praní budou postupně rozpouštět a pomalu protkají vůni skrz naskrz vašim oblečením.

Můžete si vybrat ze tří svůdných vůní!

Spring Awakening s sebou nese svěží vůni jarních květin s nádechem přírodní pačuli a bílého cedru. Druhá vůně, Gold Orchid, přináší uklidňující vůni vanilky smíchané s mimosou, růže a krémové broskve. Třetí voně, Amethyst & Floral bouquet, osloví dlouho trvající vůní sladkého jasmínu a frézie s kombinací ovocného bergamotu.
5eda479ee46caimage.png

Praní prádla není jaderná fyzika, ale i praní má nějaká pravidla. Je to skoro jako vaření, je to skvělé, když se to dělá s pečlivou láskou.

Ideální praní lze rozfázovat do 5 jednoduchých kroků

Jako první vložte do bubnu pračky gelovou tabletu Lenor AllinOne. Jestli si přejete, aby Vaše prádlo vonělo ještě déle, můžete do bubnu přisypat vonné kuličky, ty se o zbytek postarají samy. V dalším kroku nalejte aviváž do prostoru pro ni vyhrazeného a naplňte pračku prádlem. Zapněte pračku. Posledním, ale nejdůležitějším krokem, je pečlivé uschování pracích prostředků z dosahu dětí! Gelové kapsle jsou proti malým objevitelům zabezpečeny, ale žádná pojistka není nedobytná.
5eda481938288image.png

Reklama