Svěřte oknům a žaluziím ve své domácnosti hlavní roli

Nejlepší outfit pro Vaše okna

Isotra

Slavné plisované šaty, které se Marilyn Monroe vzdouvaly nad kanálem, jsou jedním ze symbolů svůdného stylu. Samotné skládání totiž dokáže ozvláštnit jakýkoliv prvek a dodat mu onen sexy šťavnatý nádech, jenž nenechá nikoho chladným. I proto společnost ISOTRA nabízí skládané látkové žaluzie, tzv. plissé, které Vám díky látce s různou propustností světla poskytnou zastínění šité na míru. Díky velké škále materiálů, barev, vzorů a potisků tak svůj domov budete moci vyladit do posledního detailu, jako by to byl Váš nejlepší outfit.

Japonské stěny s nádechem exotiky

Isotra

Vneste dávku tolik typické japonské harmonie a preciznosti i do své domácnosti. Stylové japonské stěny od firmy ISOTRA jsou nejen moderním a elegantním doplňkem, ale zároveň skvěle ochrání před slunečními paprsky. Tyto posuvné panelové stěny navíc tvoří sympatickou alternativu k vertikálním žaluziím, neboť je můžete použít k zastínění velkých ploch či k předělení místností. Na výběr máte ze širokého spektra barev a dekorů látek. Dodejte proto svému domovu nádech exotiky ze Země vycházejícího slunce!

Isotra

Den či noc? Záleží na Vás!

Isotra

Originální dekoraci obývacího pokoje dokonale ladící s moderním nábytkem a bytovými doplňky vytvářejí okna se speciálním zastíněním. Tato látková roleta propustí dostatek světla a výrazně oživí interiér. Její originalita spočívá ve vodorovném dělení látky na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů, a tím i k postupnému propouštění světla. Výhodou rolety Nemo od společnosti ISOTRA je možnost montáže na stěnu, do stropu nebo bez jakéhokoli vrtání přímo na okenní křídlo.

Isotra

Ovládněte teplo i chlad

Isotra

Vhodné vnější stínění dokáže zajistit takové klima vnitřního prostředí, že v létě můžete výrazně omezit používání klimatizace a v zimě zase naopak snížit nároky na vytápění. Investice do kvalitní stínicí techniky se v dlouhodobém horizontu vyplatí, protože v zimním období si díky úsporám energií na sebe dokáže dokonce i vydělat. Venkovní stínění od společnosti ISOTRA lze vhodně a harmonicky použít prakticky u jakéhokoliv architektonického stylu, stává se proto zajímavým prvkem fasády a svým jednoduchým designem se snadno začlení do architektury každé budovy.

Isotra

www.isotra.cz

Reklama