Zavolejte mu do práce a naznačte, že by dnes měl pospíchat domů. Nic víc neprozrazujte - tajemství jsou nejdráždivější.

Připravte mu noc
Udělejte si pár hodin klid pro sebe a zkrášlete se. Kupte si nové šaty, nechte přešít (levnější varianta) nebo si sama přešijte (nejlevnější varianta) nějaké staré.
Zkuste vytáhnout vzrušující podvazky a nezapomeňte na podpatky. Tentokrát jsou bačkory tabu, i když zůstáváte doma. Ostatně - podpatky se hodí k tanci lépe, a vy dnes večer tančit musíte!
Zapalte afrodisiakální svíčky, prohlížejte si staré fotky (nejlépe společné) a čekejte.

Láska prochází žaludkem
Udělejte si odpoledne volno - na sebe i na vyváření. Vášnivé touhy prý umí nejlépe vyvolat mořská rybka nebo měkkýš, proto se pro dnešek rozlučte se s tradičním řízkem nebo steakem a vydejte se na ryby (nebo raději do rybárny).
Aby vaše romantická noc nedopadla nezdarem, nezapomeňte při přípravě večeře na ty správné povzbudivé ingredience. O některých potravinách se říká, že mají účinky zvyšující náruživost, takže určitě dnes večer sáhněte po cibuli, ředkvi, avokádu, chřestu nebo hořčici.
Naopak se vyhněte česneku. Nejenže zrovna vábně nevoní, ale navíc spolehlivě tlumí vášně.

Budete se asi divit, ale mocné divy ve vaší ložnici prý dokáže taková obyčejná pochoutka jako čokoláda. Pokud váš drahý raději něco ostřejšího, nabídnete mu kandovaný zázvor.

Vodu pijí žáby
Vy pijte víno! A to pokud možno rudé, jiskrné a velmi kvalitní. Váš vyvolený se po něm pěkně uvolní a správně “rozjede”. Vy jen nenápadně dohlédněte, ať to s pitím nepřežene, aby nakonec z té velké vášně neusnul dřív, než vůbec k něčemu dojde.

Cvičte prstoklad na těle
Co takhle zavzpomínat na staré hity? K tomu přidejte své chabé znalosti hudebního nástroje a pokuste se nacvičit společný úryvek. Když smích proložíte občasným vášnivým polibkem (v podstatě kamkoli), zaručujeme, že se mu klávesy začnou brzo slévat.
Nechte dnes televizi vypnutou, ale inspirujte se jí. K něžnému milování si pusťte CD se skladbami Whitney Houston z filmu The Bodyguard.
A pokud námi doporučené potraviny zafungují znova a znova, nebuďte konzervativní a přitvrďte. Co takhle německá skupina Rammstein? Změna je přece život.

Reklama