profimedia-0789174866.jpg
Foto: Profimedia

Slušivé šaty se sukní sahající až na zem, které Viktorie oblékla na oslavu svých narozenin, byly zakázkovým kouskem H&M. Vyznačují se krajkami a archivními látkami z kolekce Conscious Collection 2016. Korunní princezna svůj narozeninový vzhled doplnila párem krémových bot na korkovém klínu od značky Valentino, zlatými šperky a v ruce měla polstrovanou kabelku Miu Miu v klasickém odstínu slonové kosti.

Po boku princezny do Sollidenu dorazil také její otce král Karel XVI. Gustav, matka královna Silvie, manžel princ Daniel a jejich rozkošné děti – princ Oscar (7) a princezna Estelle (11), která měla bílé šaty s krajkami, které hezky ladily k těm matčiným.

profimedia-0789268116.jpg
Foto: Profimedia

Královští fanoušci se nemohli dočkat, až budou Viktorii moct popřát. Ti, kteří nedorazili na místo, zanechali vzkaz na oficiální instagramové stránce švédské královské rodiny. Mnoho z nich chválilo hlavně princeznin outfit. „Jaké fantastické šaty má korunní princezna na sobě," napsal například jeden z nich.

Poté, co vystoupili před veřejností, si členové královské rodiny užili vystoupení dětského sboru Borgholmovy kulturní školy. Dále se zúčastnili koncertu Victoriadagen na zámku Borgholm. Následně korunní princezna předala Cenu Viktorie hokejistovi Eriku Karlssonovi.

V televizi byl také vysílán speciální narozeninový koncert, na kterém vystoupila řada umělců. Jeho součástí byla sbírka konaná jménem fondu korunní princezny Viktorie.

profimedia-0789268723.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Express, Instagram/Kungahuset

Reklama