61adb73e3ba0cimage.pngFoto: Shutterstock

Kamarádka Renata (32) jí každou chvíli brečela na rameni. S manželem jim to neklapalo, proto přemýšlela o rozvodu. Jenže on o něčem takovém nechtěl ani slyšet. Odmítal vychovávat jejich syna odděleně i půlit majetek.Stěžovala si mi, jak ji už nemiluje a neustále ponižuje. Pořád ji úkoluje, nic mu není dost dobré a k tomu všemu si ještě za jejími zády užívá s nějakou milenkou. Což mu ovšem nemůže dokázat. Osobně jsem ho neznala, ale vykreslila ho jako despotu a děvkaře. Tvářila se vážně zoufale, nebyl důvod nevěřit jí,“ popisuje Adéla, která svou kamarádku velmi litovala. Však i ona sama se nedávno rozešla s přítelem, který udržoval poměr s bývalou partnerkou.

Nejspíš i proto kývla na Renatinu prosbu – svést jejího manžela a nevěru zdokumentovat. To aby zhrzená manželka držela v ruce trumf, proč se neodkladně rozvést.Měla jsem na chlapy pifku, s nikým jsem zrovna nechodila, tak proč to nějakému nevěrnému zmetkovi nenatřít?“ svěřuje se Adéla s motivací k léčce. Byla si téměř jistá, že jakožto atraktivní blondýnka uspěje.

S dotyčným mužem se „náhodou“ potkala v hotelu, kde byl na školení. Zrovna popíjel s kolegy v lobby baru. Když už měl dost upito, poslala mu po číšníkovi sklenku. Přišel jí poděkovat a drink oplatit. A už neodešel. Po několika rundách už jejímu kouzlu neodolal a odešel s ní na pokoj, kde k nevěře došlo. Nahrála ji na telefon, a když usnul, udělala sérii fotografií.

„Renata byla nadšená, hned na manžela nastoupila, že ji podvádí, takže chce okamžitě rozvod. Musel sklopit uši, měl máslo na hlavě. Zpočátku jsem se radovala i já. Jenže když teď vidím, jak ho drbe z kůže, je mi ho celkem i líto. Navíc vyplulo napovrch, že to ona měla milence, za kterým chtěla odejít. Hryže mě svědomí. Ano, vlezl se mnou do postele dobrovolně. Jenže taky byl dost opilý. Možná byla chyba, plést se do toho. Už to nevrátím, ale říkám si, jestli nejít s pravdou ven, aby se mi trochu ulevilo,“ dodává Adéla.

Čtěte také:

Reklama