Právě mi hraje v rádiu od Whitney I will always love you a já chápu, proč neustále svému příteli odpouštím...

Odpouštím vše...


Nejdřív, když jsme se seznámili, měla jsem pocit, že jsem potkala kluka, který mě opravdu miluje. Ač jsem měla špatné zkušenosti s opačným pohlavím a řekla jsem si, že nikdy, už nikdy jim nebudu věřit, milovat je, či nedej bože kvůli nim plakat a trápit se.


Ach jo, byli jsme spolu opravdu mooc štastní. Nevěděli a neznali jsme hádky, špatné pohledy ani nic podobného. Jen jsme se na sebe usmívali, drželi pořád za ruku, chodili k vodě pozorovat západ slunce, v noci hvězdy, no prostě idyla. Láska jak hrom.


Ale postupem času se začli moji přátelé a hlavně nepřátelé spolčovat proti nám, závidět a snažit se škodit..

Obzvláště jedné osobě se to zadařilo, ačkoliv jsem ho na ni upozorňovala. Nikdo mi nic měsíc neřekl, žila jsem v jiném světě, ale pomalu jsem si začla všímat změn.a najednou jsem jedním telefonátem mé přítelkyně spadla rovnýma nohama do reality..


Bylo mi strašně... když jsem si dnes četla ty články čtenářek, bylo mi ještě hůř - mladá žena od rodiny, jako dívka od suprového chlapa.. ano, to vše jen potvrzuje to, čemu stále více věřím - my věrné, hodné máme nevěrné grázly, milí věrní muži mají doma nevyžité ženské.


Víte, můj přítel si na tu nevěru možná vzpomene jednou do měsíce, ale já jsem kvůli ní 2 roky každý den, 24 hodin na ni myslela a plakala.. a nějak jsem se z toho vylízala a začla mu věřit..


A jediné osobě, které jsem se zpovídala, byla má NEJ kamarádka, jako sestra. Věřila sem jí, věděla všechno ..

A stalo se to.. když jsem mu začla věřit, zjistila jsem, že má NEJ kamarádka ho svedla.. ;-(


Je to týden, co to vím..


A co myslíte, jemu jsem odpustila, ačkoliv mi lhal do očí, jí nejdříve taky.. ale po přečtění jen sms, ji nechci už vidět.. Nechápu, jak mi to mohla udělat.. Mluvila o něm jen ve zlém, ať to s ním skončím, když mi tak ublížil, a sama...


Ach jo, sama jsem spíše já... nemohu už nikomu věřit..


Přesto přítel  za mnou přijel do Prahy, protože si uvědomil, že tam, kde bydlel, se nás snažili všichni jen rozdělit.


Od včera má spolubydlení a v očích mu vidím vděk za to, že mu stále odpouštím, ale to ještě neví, že už mu ale nevěřím... zatím..

Jo, odpouštění má obvykle jeden důvod --láska-- ač to z ní naivně.. já přece naivní jsem.

Dem


Někdy je dobré nepotlačovat své city a říci partnerovi pravdu do očí. Co vás ranilo, co vám ublížilo a jestli jste schopna mu odpustit. A on by o to odpuštění měl požádat.

 

A když se na sebe občas podíváte, zatřpytí se vám na víčkách oční stíny od firmy Oriflame, které vám posílám.


editorka Mira

Odpouštíte nevěru? Jste spolu stále, i když víte, že vás partner podvedl? Důvěřujete mu?

 

Téma na čtvrtek:
Odpouštět
Co?
Proč?
Jakým způsobem?
Komu?
I sami sobě?
Neumíte?

Je pro vás odpuštění úlevou?

Napište nám, odměníme Vás!
redakce@zena-in.cz

Reklama