Ahoj,

jmenuji se Markéta F. je mi 24 let a jsem z Kutné Hory. V loni jsem seděla na této židli, jak sedí Honza, a přemýšlela, co chybí v mém životě. Ježíše už jsem znala, chtěla jsem jít za ním, ale stále byla v mém životě „temná místa“, které jsem nevydala.
 
Rozhodla jsem se to změnit – TEĎ a nebo NIKDY!

Úpěnlivě jsem volala k Bohu. Modlila se, ať mi ty věci ukáže a hlavně ať mi je pomůže změnit. Byla jsem nešťastná a nedoufala jsem, že by mě mohl vyslyšet. Mnoho lidí po něm chce tolik věcí, a proč zrovna mě by měl vyslyšet?!
 
Ale už po příjezdu z campu se začaly dít věci! Hledala jsem předtím nějakou kamarádku mezi křesťany a na campu jsem se spřátelila s Míšou B. Po společných chvílích se mi ta „temná místa“ začala jevit v jasném světle a řešení věcí, které se dlouho nehnuly, se dalo do pohybu. Bůh mě provázel na každém kroku...

Dostala se mi do rukou úžasná kniha – Proč jsme vůbec tady? Od Ricka Warrena. Měla jsem pocit, že ji někdo napsal přímo pro mě. Odpovědi na všechny mé otázky. Ukončila jsem vztah s přítelem, se kterým jsem byla 4 roky – Bůh mi řekl, že není pro mě!

Bála jsem se samoty, neměla jsem moc přátel v Kutné Hoře. Protože všichni cestovali někam za školou či zaměstnáním. Ale Bůh mi posílal nové přátele, naplňoval můj čas službou.

Na Silvestra jsem se s kamarádkou Karímou rozhodla pro křest a vstup do sboru, ale zrovna jsme byli ve sboru bez kazatele a náš bývalý kazatel John už byl ve Vlašimi. Ale Nový rok, když jsme vstoupily do sboru - kdo že nám to šel napřed? John. A já vím, že to nebyla jen náhoda!

Prostě vím, že už nikdy na nic nejsem a nebudu sama. Mám toho nejlepšího nejvěrnějšího přítele - JEŽÍŠE! Vím, že když sejdu z cesty, tak se na mě nevykašle. Budu čekat, až se zase k němu vrátím, odpustí mi a povede dál, když ho s upřímností poprosím.
 
Thatś all falks


Děkujeme za příspěvek.

Tak přece jen tu máme jedno svědectví. Říkala jsem si, jestli nějaké dorazí. Inu, můj „šálek čaje" tenhle druh evangelizace není, ale vím já, třeba někoho osloví, to se soudit neodvažuji...

redakce@zena-in.cz

Reklama