Se zafoukáním prvního jarního větříku objeví se v ní touha vyrazit s přáteli do oblíbených měst, lesů a hor, pomaličku se projíždět na kolech a v romantických kavárnách dělit se s nimi o své dojmy a zážitky. A toto je zdroj inspirace nové kolekce nazvané „Touhy a zážitky“ vietnamské návrhářky La Femme Mimi.

Rozkvetlý design se soustředí na formu a barevné kombinace. Letošní jaro-léto obléká zákaznice do čerstvě rostoucí zeleně, do hřejivých paprsků slunce a dodává jim pocit svobody, štěstí a bezbřehé lásky. Při vzpomínce na letní dny, na šumění moře, na boření nohou do písku, koulící se myšlenky, vytváří Mimi unikátní kolekci podtrhující ženskou krásu svojí jemností.

Všemožné kombinace barev se krásně vyjímají na šatech, oboustranných blůzkách, saku, či bundě. Rozkvést nechala Mimi kalhoty i šortky. Při tvorbě bylo využito materiálů japonské bavlny s lycrou, šifonu, džínoviny.

La Femme Mimi věří, že s mojí kolekcí to určitě ucítí a vnímají všichni stejně jako já a budou plní touhy, touhy po zážitcích a objevování krásy světa.“

Modely z nové kolekce jsou nyní k prohlédnutí a zakoupení na www.molo7.cz.

Zdroj a foto: tisková zpráva

 

Reklama