Pane doktore, změnila pandemie koronaviru i prostředí lékáren? Máte pro zákazníky nějakou novou službu?

5ef9b46ede672obrazek.pngChceme, aby si zákazníci mohli léky v EUC lékárnách vyzvedávat bezpečně. Proto jsme pro ně připravili novinku – online rezervaci léků na našich lékárnách.

Jakým způsobem si mohu e-recept zarezervovat?

Je to zcela jednoduché, na www.euclekarna.cz/erecept zadáte kód e-receptu, kontaktní údaje a zvolíte lékárnu, kde si léky chcete vyzvednout. Lékárna Vám dá vědět, až budou léky připraveny k vyzvednutí.

Mohu tuto službu využít i když nemám přístup k internetu?

Ano, můžete do lékárny zavolat a kód z SMS zprávy nadiktovat. Když požádáte svého lékaře, může Vám e-recept přímo do zvolené EUC Lékárny zaslat.

Mohu přijít i s e-receptem od lékaře, který neordinuje na EUC Klinice?

V EUC Lékárnách přijímáme všechny e-recepty, pracoviště lékaře nehraje žádnou roli.

Když mi lékař vystaví e-recept na lékárnu, budu mít při vyzvednutí v lékárně přednost, abych nečekala zbytečně frontu?

Všechny zaslané e-recepty přednostně připravujeme ihned po doručení do lékárny, čímž urychlíme výdej. Podle možností jednotlivých lékáren vydáváme léky rezervované přes internet na výdejních místech tomu určených. Pacienty žádáme, aby měli své e-recepty připravené. I tím se výdej samozřejmě urychlí.
5ef9b49056e50obrazek.png
Mohu vyzvednout léky z e-receptu i pro někoho jiného?

Ano, je možné si poslat osobu blízkou, e-recept by měla mít s sebou, stačí SMS v telefonu.

Kolik e-receptů mohu uplatnit na jedno vyzvednutí?

Množství e-receptů k vyzvednutí není omezené. Celý proces však bude rychlejší, když zašlete všechny e-recepty předem do lékárny.

Jaké výhody mi přinese, když uplatním e-recept na některé z EUC lékáren?

S klientskou kartou EUC lékárna dostane zákazník mnoho výhod. Většinu léků (ze skupin léků na cukrovku, astma nebo cholesterol) pro chronické pacienty máme bez doplatku. Dále slevu až 50 % na ostatní léky na předpis, antikoncepci za výhodnější ceny. Zákazník navíc za každý nákup léků na volný prodej sbírá body, které pak uplatní ve formě slevy. Mít naši klientskou kartu se zkrátka vyplatí.

Více najdete na EUC Lékárna.
5ef9ad26eaa2cobrazek.png

Reklama