píše čtenářka evaspiel. Dokonce uvažovala o tom, že by jim koupila i botičky, ale představa, že by měla obouvat tolik nožiček a pak zase zouvat, ji od toho záměru odradila

Dobré ráno, dneska byla opravdu velká kosa :)
Já mám dvě Jorkšírky, jednu větší a jednu mrňavou. Mám pro ně oblečení, normálně jim je neoblékam, když je okolo 0 °C, ale teď když je venku taková Sibiř, tak myslím, že i ony jsou rády za bundičky. Té větší jsme koupili vestičku s kožíškem a ta menší má ušitý růžový kabátek, zdědila ho po té větší, když nám nějak více vyrostla.

Je mi líto, že jsem je nestihla vyfotit venku, ale je tam taková kosa, že by mi i ten mobil zamrzl. Ale našla jsem v archívu pár fotek, tak posílám aspoň fota ze zkoušení z domova :)

pes

Největší sranda byla, když jsme jim ten kabátek oblékli poprvé. Vůbec totiž nevěděli, jak v tom mají chodit a pohybovat se. Strašně srandovně v tom skákaly, ale potom si zvykly :) Ještě jsem uvažovala, že bych jim na tlapky koupila botičky, ale to už by se mi fakt nechtělo.

pes

Než bych je oblékla a obula všechny čtyři tlapky, tak by se mi doma počůrali :) Naštěstí oni jsou takové šikulky, že venku se moc nezdrží, rychle vykonají svou potřebu a hned jdem zase domů. Ale teď, co jim oblékám bundičky, tak se jim domů moc nechce :) Asi jim je fakt tepleji.

Přeju hezký den a hlavně nezmrzněte, já jsem totiž po cestě do práce málem zmrzla.

Evaspiel

Milá Evaspiel, já tady každého uklidňuji, že bude líp. Když sněží, tak se musí logicky oteplit

Nemám pravdu, milé ženy-in? Jak je teď u vás? Jak tu krutou zimu snášíte vy a jak vaše zvířata? Co děláte proto, aby jim nebyla zima? Máte doma jiné zvíře, než kočku nebo psa? Napište nám o nich

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in

Reklama