Nejsem zrovna nějaká puritánka a mé sexuální zkušenosti jsou docela bohaté. Začala jsem poměrně brzy – v sedmnácti letech. Nyní je mi pětadvacet a stále hledám toho pravého. Jasně, že mi nejde jen o ten sex, ale především o to, abychom si rozuměli, ale přiznám se otevřeně, že jsem hodně vášnivá, a tak si partnery vybírám i podle toho, jak mě tělesně přitahují, a odhaduji, jaké to s nimi asi bude.

A teď se mi to pěkně vymstilo. Ač jsem docela hravá a nebráním se skoro ničemu, jsou praktiky, které se mi prostě příčí.

Před časem jsem se seznámila s jedním mužem. Je mu kolem třiceti a padli jsme si hned do oka. Začali jsme se scházet a více se poznávat, až jsme samozřejmě skončili v posteli. Naše první milování bylo pěkné. Takové, jak to poprvé vždycky bývá, když se ti dva ještě neznají. Postupem času jsme se začali nějak víc odvazovat a já jsem zjistila, že Honza je nejen pořádně náruživý, ale že si libuje ve věcech, které mi nejsou zrovna příjemné. I když – musím přiznat, že tak trochu mě to přece jen vzrušuje.

neděli jsem s ním ale zažila něco, co mě totálně vykolejilo.

Sešli jsme se u něj v bytě a hned po příchodu mě zatáhl do koupelny. Tam si mě ve sprše beze slova vzal poprvé. Bez něhy, poměrně drsně a zcela sobecky. Nebylo to tak špatné, jak to možná vypadá, když se to takhle napíše. Docela mě to vzrušovalo, ten pocit, že mě cele ovládá silnej chlap, kterej ví, co chce, a bez ptaní si to bere. Jenže to nebyl konec…

Když jsme vyšli z koupelny, usadil mě do křesla, a než jsem stačila jakkoli zaregovat, přivázal mi ruce a roztažené nohy k bočnicím. Dostala jsem strach. Něco takového ještě nikdy neudělal a musím přiznat, že jsem začínala být trochu vyděšená. On totiž stále nemluvil. Ani neodpovídal na mé otázky, co chce se mnou dělat.

A tak jsem seděla úplně bezmocně svázaná v křesle a čekala, co bude. On si sedl naprosti mně a díval se. Mlčky, beze slova. Asi pět, deset minut takhle vydržel a pak vyndal robertka. Bez přípravy, bez nějakého předešlého laskání mi ho vrazil dovnitř. Vykřikla jsem, protože to opravdu zabolelo a prosila jsem ho, aby mě rozvázal, že to takhle nechci.

Mlčel dál. Začal mi drsně hníst prsa, mačkal mi bradavky tak, že mě pálily jako čert a robertkem přirážel tak razantně, že jsem nevěděla, jestli křičím bolestí nebo slastí.

Pořádnou chvíli si se mnou takhle hrál a já jsem si uvědomila, že ta bezmoc ze svázání, ten strach a obavy, co se mnou ještě míní dělat, mě sice pořád děsí, ale zároveň strašně vzrušuje.

Pak si kleknul na boční opěrky u křesla a drsně mi dal najevo, že ho mám uspokojit pusou.

Připadala jsem si jak nějaká laciná děvka. Dělala jsem přesně to, co po mně chtěl. Bála jsem se ho, ale zároveň si přála, aby nepřestával. Toužila jsem po něze a pohlazení a zároveň křičela blahem při každém zaražení vibrujícího robertka.

Pak najednou přestal, vyndal vibrátor, rozvázal mě a hrubě mě otočil. Vrazil mi ho tam zezadu tak necitlivě a bezohledně, že jsem doslova viděla hvězdičky před očima. Držel mě pevně za zadeček a korigoval si rychlost a hloubku průniků.

Když se konečně udělal, byla jsem celá bolavá a úplně vyřízená. A taky neukojená. Čekala jsem, že to dokončí, že se postará o to, abych i já dospěla k vyvrcholení. Myslela jsem, že mi nyní dá svou něhou a láskou najevo, že tohle všechno byla jenom hra a on že mě opravdu miluje.

Nestalo se tak. Nechal mě tam – poníženou, stále roztouženou a s totálním zmatkem v hlavě a odešel do sprchy.

Strašně jsem se styděla. Nevěděla jsem, jak se mám pak chovat, co mám říct… Něco takového se mi ještě nikdy nestalo.

Honza se pak ke mně už choval zase normálně jako dřív. Ale o proběhlém sexu nepadlo ani slovo. Pak jsem šla domů a od toho dne jsme se ještě neviděli. A já mám strach, co bude dál.

Myslíte, že má sklony k sadismu? Připadá vám tohle chování normální?

 

Reklama