Kleenex Balsam – ideální kapesník

S kapesníky Kleenex Balsam si dopřejete malý luxus, protože balzám s výtažkem z měsíčku lékařského, kterým jsou kapesníky potaženy, jemně o okolí nosu pečuje a zmírňuje následky častého utírání nosu. Kleenex Balsam jsou pevné, přesto jemné kapesníky, které uklidní i vás, když to nejvíce potřebujete.
KLEENEX® Balsam je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní. Nyní v novém, přitažlivějším balení. Kapesníky KLEENEX® Balsam jsou k dostání v boxu i kapesním balení.

Síla měsíčku lékařského

Krásné oranžové květy měsíčku lékařského jsou tak působivé s veselé, že je možné je zařadit mezi nejkrásnější květiny. Květy zdobí zahrádky až do podzimu, ale většina lidí ani neví, jak velká léčivá síla se v nich nachází.

Hlavní léčebné využití měsíčku je zevně na těžce se hojící rány, většinou ve formě obkladů či masti. Velmi dobře pomáhá i při drobných poraněních. Právě proto jsou kapesníky Kleenex Balsam potaženy jemnou vrstvou balzámu s výtažky z měsíčku lékařského.  Měsíček pokožku zklidňuje a zmírňuje tak nepříznivé dopady neustálého smrkání a utírání nosu.

Reklama