Ještě jste se ani nevzpamatovali z vánočních nákupů a už abyste přemýšleli, čím udělat radost svým drahým polovičkám ke svátku zamilovaných? Pro všechny z vás máme tip. Upečte Valentýnské srdce! Se silikonovou formou od Tescomy to zvládne opravdu každý.

Silikonové formy na pečení DELÍCIA jsou ideálním pomocníkem pro výrobu vašeho osobního dárku.

Tescoma

Formy jsou vyrobeny z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, takže se nemusíte bát, že by se ve vaší troubě spálily. Jejich předností je, že jsou skladné a snadno se čistí.

Svůj dárek můžete vyrobit i v rozkládací srdcové formě DELÍCIA, která je vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů a jež je opatřena vysoce odolným antiadhezním povlakem zabraňující připalování. Seženete ji ve třech různých barvách, takže pak sama o sobě může být vhodným dárkem a doplňkem do kuchyně.

Poslední novinkou je forma na pečení DELÍCIA, která zároveň slouží i jako velké vykrajovátko. Vaše sváteční výtvory (jako i např. velikonoční vajíčko či velikonoční čtyřlístek) můžete připravit na několik způsobů, snadno a rychle. Formy jsou také opatřeny prvotřídním antiadhezním povlakem, k formě se nelepí a nepoškodí antiadhezní povlak pečících plechů při vykrajování.

Více informací naleznete na: www.tescoma.cz

 

Reklama