Svátek svatého Valentýna neboli zkráceně Valentýn, připadá každý rok na 14. února. A protože je to svátek lásky a náklonnosti mezi partnery, dávají si ten den zamilovaní mezi sebou různé dárky.

Přemýšlíte, čím byste letos potěšili svůj protějšek? Společnost Philips vybírá několik výrobků ze své nabídky. Epilátor Philips Satin Perfect (HP6581) se systémem SkinPerfect s keramickými pinzetami a extra širokou hlavou nejen přináší odstranění vice chloupků jedním tahem, ale je i velmi šetrný k pokožce. Potěšit také můžete kónickou kulmou ProCare HP8619, která s jemným sametovým povrchem zajišťuje bezpečný styling bez rizika popálenin při kontaktu s vyhřívaným válcem. Vhodným tipem pro muže pak může být bezdrátový holící systém Philips Bodygroom (BG2036) jehož součástí je praktický dlouhý nástavec, díky kterému si pánové mohou například holeni zad diskrétně provést sami. Sáhnout můžete i po novém elektrickém zubním kartáčku Philips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112) nabízející mimořádnou účinnost při odstraňování plaku a v péči o zdraví dásní.

PhilipsEpilátor Philips Satin Perfect (HP6581) se systémem SkinPerfect s keramickými pinzetami a extra širokou hlavou odstraňuje vice chloupků jedním tahem a zároveň je velmi šetrný k pokožce. Wet&Dry provedení umožňuje pohodlné používání během každodenní sprchy i mimo ni. Zakřivená holicí hlava kopíruje každou konturu těla, přičemž k dokonalému odstranění chloupků napomáhají i aktivní nadzvedávač chloupků a aktivní masážní nástavec, díky nimž epilátor odstraňuje i polehlé chloupky. Praktické je i vestavěné světlo, odhalující jemné tenké chloupky, stejně jako úložné pouzdro. Epilátor je k dispozici včetně přesného epilátoru pro epilaci v citlivých oblastech, holicí hlavy s hřebenem a pinzetou se světýlkem.

  • Orientační maloobchodní cena je 3 999 Kč.

PhilipsKónická kulma Philips ProCare (HP8619) disponuje válcem o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Ženy tak mohou s jistotou, pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy, a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku.

  • Orientační maloobchodní cena je 1 199 Kč.

PhilipsBezdrátový holící systém Philips Bodygroom (BG2036) slouží k zastřihování a holení celého těla - břicha, ramenou, nohou, ale i oblasti podpaží a třísel, stejně jako zad, aniž byste potřebovali cizí pomoc. Součástí balení je totiž praktický dlouhý nástavec, díky kterému dosáhnete i na toto samostatně velmi těžko přístupné místo.  Systém je připraven k použití na suché pokožce, ale díky 100% voděodolnosti i ve sprše. Integrovaná holicí hlava zajistí dokonale hladké oholení jedním tahem.
Pro menší podráždění pokožky jsou planžety a zastřihovače vyrobeny z hypoalergenního materiálu.  Pokud si přejete své mužné ochlupení pouze zkrátit, jsou vám k dispozici tři nástavce pro zastřihování v délce 3, 5 a 7 mm. Systém se snadno čistí, nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Pro větší pohodlí je součástí sady praktický stojánek pro uložení a nabíjení.

  • Orientační maloobchodní cena je 1 399 Kč.

PhilipsPhilips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112) využívá patentovanou sonickou technologii a pracuje s frekvencí 31 000 pohybů za minutu v devíti různých režimech. S intuitivním tlakovým snímačem a vyspělou technologií hlavy kartáčku jde za hranice klasického čištění a nabízí mimořádnou účinnost při odstraňování plaku a v péči o zdraví dásní.

  • Orientační maloobchodní cena je 4 499 Kč.

Veškeré výše uvedené výrobky Philips jsou k dostání na internetu a ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Více na www.philips.cz

Reklama