Zatímco zpěvák Pavel Vítek mamince o svátku matek zatelefonuje, moderátorka Lejla Abbasová o něm ani nevěděla. Další moderátor Kryštof Mende považuje tento svátek za komunistický přežitek... Odpověděla nám také Tereza Kostková a Katka Janečková.

Popřejete mamince k svátku matek? Bude již tuto neděli. Zajímalo nás, jak se staví ku svátku matek známí lidé, proto jsme hned pětici z nich zavolali a všech se ptali na jednu jedinou otázku...

Čím překvapíte maminku v neděli o svátku matek?

Zpěvák Pavel Vítek

Vítek, Sidovský

Vzhledem k tomu, že mám rodiče přes tři sta kilometrů na Moravě, tak to vyřeším alespoň nějakým pěkným telefonátem. I když jsem od rodičů dál, vždycky se snažím v podobné svátky alespoň zavolat a popovídat si - strávíme třeba hodinu na telefonu (směje se). Myslím, že jde hlavně o to, aby člověk dal najevo, že na ně myslí a má je v srdci.

Herečka a moderátorka Tereza Kostková

mandlová

Jako vždycky kytičkou a pusou - řešíme to tak všechny holky. Přijde mi to hezké, tradiční a není to nic honosného. Nemám ráda velké drahé dárky, jsou takové neosobní.

Moderátor Kryštof Mende

Kryštof Mende
Foto: Markéta Šedivá

Překvapím ji tím, že nebudu doma, a asi by ji i překvapilo, kdybych jí popřál. To jsem ještě nikdy neudělal... Teda, myslel jsem, že je svátek matek komunistickej výmysl. Tak to se mámy zeptám, jestli by jí udělalo radost, kdybych jí popřál.

Herečka Katka Janečková

Katka Janečková

Nic speciálního nechystám. Žádné překvapení ani dárek.

Moderátorka Lejla Abbasová

Lejla

Teď jste překvapil především vy mě. Jsem hrozná v narozeninách a různých výročích, maminka mi to vždycky vyčítala, ale v tomhle jsem absolutní chlap. Takže na váš popud ji možná něčím překvapím.

A čím v neděli překvapíte maminku vy, milé čtenářky?

Kam dál?

Reklama