Všechny maminky mají druhou květnovou neděli svátek! Jestli máte děti, určitě Vás potěší, pokud si na Vás ratolesti vzpomenou. Je to však i na Vás! Nezapomínejte na tu svou, jedinečnou mámu.

Na svátek Matek své maminky zahrnujeme láskou, kytičkou a dárky, které si za svou péči o nás zaslouží. Maminko, děkuji za to, že jsi.

Všichni víme, že na maminku spoléháme od nejútlejšího dětství až do dospělosti. Je to maminka, která nás podrží za ruku, pokud nám je ouvej, maminka nám pofouká všechny bolístky a maminka prožívá naše první úspěchy i zklamání. Ona s námi sdílí radost i pláč. Je to maminka, která si zaslouží naše děkuji. A k poděkování je Den matek tou nejlepší příležitostí.

Výjimečný den si žádá výjimečné dárky. Mamince poděkujeme určitě něčím sladkým „na nervy“, které s námi občas mají. Čokoláda má blahodárný vliv na náladu a všichni ji milujeme pro nezaměnitelnou chuť. Chceme vám doporučit skvělý dárek, který potěší každou ženu, nejen maminku!

Krásná bonboniéra je proto jedním z nejlepších dárků, kterým vyjádříte své díky i lásku.

Potěšte svou maminku bonboniérou merci! Řekněte to jednoduše: Maminko, děkuji za to, že jsi!

merci je široká kolekce osmi druhů lahodných čokoládových tyčinek vyrobených z těch nejlepších ingrediencí. V případě, že se nemůžete rozhodnout, zda má obdarovaný raději mléčnou či hořkou variantu, je pro vás nejlepším řešením bonboniéra merci Finest Selection mix. Prémiová bonboniéra merci Finest Selection, která hovoří sama za sebe.

Merci

merci Finest Selection mix 250 g
merci Finest Selection mléčná 250 g
merci Finest Selection hořká 250 g
merci Finest Selection extra hořká 70 % kakaa 250 g
doporučená MOC: 89,90 Kč

Poděkování je jako pohlazení. Vyjadřuje vaše emoce a zároveň úctu a respekt k člověku, kterému říkáte své „děkuji“. Každé vaše poděkování zahřeje toho druhého u srdce a dává mu pocit, že je pro vás důležitý. Děkujte proto každý den i za zdánlivé maličkosti. Nevíte jak? Potom je pro vás jako stvořená prémiová bonboniéra merci Finest Selection, která hovoří sama za sebe. Bonboniéra merci Finest Selection mléčná obsahuje samostatně balené tyčinky z mléčné čokolády ve čtyřech příchutích.

merci Finest Selection bonboniéra 400g
doporučená MOC: 169,00

merci Finest Selection bonboniéra 675g
doporučená MOC: 279,00 Kč

Zde jsou další lahodné inspirace od merci - čokoládové bonbóny merci Petits:

merci Petits oříšková 125 g
merci Petits chocolate collection 125 g
merci Petits mléčná 125 g
merci Petits nugátová 125g
doporučená MOC: 49 Kč

Náš zajímavý tip na další netradiční dárek od merci:

Merci

Pošlete písničku s osobním vzkazem!
Stačí, když zadáte do prohlížeče www.merciradio.cz, kde vyplníte vlastní poděkování, vyznání nebo omluvu, vyberete písničku a čas, kdy ji chcete zahrát. Adresát dostane mail nebo SMS s informací o čase, kdy se bude jeho písnička hrát (a váš vzkaz namluvený moderátorem) a také odkaz na www.merciradio.cz, aby se mohl připojit.

Reklama