Všechny maminky mají druhou květnovou neděli svátek! Pokud máte děti, určitě vás potěší, když vám dají milý dárek, ale v prvé řadě nezapomínejte na tu svou, jedinečnou mámu.

Na svátek Matek své maminky zahrnujeme láskou a dárky, které si za svou péči o nás zaslouží. Maminko, děkuji za to, že jsi.

Všichni víme, na koho se můžeme spolehnout od nejútlejšího dětství a mnohdy i v dospělosti. Je to maminka. Ona s námi sdílí radost z úspěchů, slzy při životních zklamáních a proto si zaslouží naše děkuji, k němuž je nejlepší příležitostí právě Den matek. 

Výjimečný den si žádá výjimečné dárky. Mamince poděkujeme určitě něčím sladkým „na nervy“, které s námi občas mají. Čokoláda má blahodárný vliv na náladu, všichni ji milujeme pro nezaměnitelnou chuť. Chceme vám doporučit skvělý dárek, který potěší každou ženu, nejen maminku!

Jako stvořené pro tento účel jsou kolekce osmi druhů čokolády merci v balení Finest Selection nebo Petits. Zvolit můžete mléčnou, hořkou, oříškovou, anebo kombinaci hořké a mléčné. Jen Vy znáte svojí maminku a víte, která příchuť je pro ní ta nejlepší.

Z jakých druhů si můžete vybrat?

Merci

merci Finest Selection mix 250g                            

merci Finest Selection mléčná 250g                                  

merci Finest Selection hořká 250g                        

merci Finest Selection Extra Dark 250g                    

doporučená MOC: 89,90 Kč             

merci Finest Selection bonboniéra 400g       

   doporučená MOC: 169,00          

merci Finest Selection bonboniéra 675g    

doporučená MOC: 279,00 Kč

Merci                     

merci Petits hořká 125g

merci Petits chocolate collection 125g

merci Petits mléčná 125g

merci Petits mandlová 125g

doporučená MOC: 49,- Kč

Soutěž s dárky od merci: Maminko, děkuji za to, že jsi!

Napište pod tento článek, co pro vás znamená vaše maminka, co byste jí chtěly popřát. Vybereme deset z vás, kterým pošleme  balíček s merci Finest Selection a Petits!

Reklama