Také se vám líbí krásně prostřený sváteční stůl? Pojďte se inspirovat z nabídky Tchibo pro tento týden!

Darujte velkou radost
Oslavte letošní Vánoce opravdu královsky! Nejjemnější porcelán a ušlechtilý křišťál na tabuli, vkusné doplňky pro paní domu a skvělé dekorační nápady pro Váš domov promění Vaše malé království v palác skvělých požitků. A když pak světlo svíček a ozdobený vánoční stromeček dovedou atmosféru k dokonalosti, je čas připít: na Štědrý večer, který už nemůže být svátečnější. Tyto a další výrobky firmy Tchibo v prodeji od 10. prosince 2008.

Jídelní servis z kostního porcelánu
- Pro slavnostní tabuli jen to nejjemnější. Pro 6 osob: 6 mělkých talířů a 6 hlubokých talířů (Ø cca 27 cm a 23 cm), 1 omáčník, 1 servírovací podnos (cca 32 x 23 cm) a 2 mísy (Ø cca 18 a 23 cm). Vhodné do myčky na nádobí.
- Cena za 16dílný servis: asi 2.400 Kč

 

Kroužky na ubrousky 6 ks
- Kvalitně zpracovaná, třpytivá ozdoba tabule. S broušenými skleněnými kamínky.
- V exkluzivní dárkové krabičce
- Cena: asi 450 Kč

 

Stojánky na jmenovky 6 ks
- Ve zlaté barvě s třpytem. Včetně 12 nepopsaných jmenovek.
- V exkluzivní dárkové krabičce.
- Cena: asi 300 Kč

 

Svícen z olovnatého křišťálu 
- Pro válcové a dlouhé svíčky. Těžké, stabilní provedení. Včetně válcové svíčky. Výška 31 cm.
- Cena: asi 700 Kč

 

Porcelánové misky 2 ks
- S okrajem z pravého zlata. Z kvalitního porcelánu. Vhodné do myčky na nádobí. Miska ve tvaru hvězdy má průměr asi 17 cm, ve tvaru stromu asi 17 x 17 cm.
- Cena za dva kusy: asi 250 Kč

 

Vánoční koule 4 ks
- Z ručně foukaného skla. Matovaný, poloprůhledný vzhled. Včetně stužek na zavěšení. Průměr asi 9 cm.
- Dvě tmavě červené a dvě hnědé koule v sadě. Dekor se třpytivými vlákny zlaté barvy.
- Cena: asi 300 Kč

 

Oboustranná deka pod vánoční stromeček
- Dekorativní ochrana pod vánočním stromečkem. Ze obou stran vánočně lesklá. Ze saténové tkaniny. S pásky na zavazování. Jedna strana ve zlaté barvě zdobená pajetkami, druhá tmavě červená s kosočtvercovým prošíváním.
- Průměr asi 130 cm.
- Cena: asi 550 Kč

Misky na žrádlo 2 ks
- Z glazovaného porcelánu. Tady je domácí mazlíček králem. S nízkým okrajem – zpříjemňuje zvířatům žraní. S motivem královské korunky. Vhodné do myčky na nádobí.
- Cena: asi 250 Kč

Od 10. prosince 2008 jsou tyto výrobky Tchibo v prodeji v obchodech Tchibo v nákupních centrech v Praze (7x), v Brně (3x), Ostravě (2x), Plzni (2x), Zlíně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Mladé Boleslavi a Mostě, v široké síti prodejních míst Tchibo v prodejnách obchodních řetězců po celé ČR a nově také elektronicky. Aktuální nabídku včetně seznamu prodejních míst naleznete na stránkách www.tchibo.cz, informace o firmě Tchibo také na www.tchibo.com. Zboží je v prodeji pouze do vyprodání zásob. Všechny uvedené ceny jsou orientační.

Reklama