Dnešní článek o svatebních účesech inspiroval naši čtenářku k malému zamyšlení nad prací kadeřnic. Když se vdávaly její dcery, každá se nechal učesat od jiné kadeřnice. S jakým výsledkem? To se dočtete v příspěvku od čtenářky s nickem Ohnivka

Pěkný den přeji redakci i čtenářkám. Zhlédla jsem tipy na účesy pro nevěsty a hned jsem si vzpoměla na svadby našich dcer a jejich výtvory z vlasů. Vždy jsem tvrdila a za tím si budu stát, že svou profesi musí člověk mít rád. Jak se něco dělá s nechutí, či jen aby byla práce, výsledek nestojí za nic.

Jedna z dcer se objednala ke kadeřnici, která má pouhý kurz. Trnula jsem jak to dopadne, ale výsledek předčil očekávání. Pozorovat tuto kadeřnici při práci byla radost pohledět. Je vidět, že jí práce baví a dělá jí potěšení, že jsou zákaznice spokojené.

Druhá dcera byla u profi kadeřnice. Netvrdím ža účes byl špatný, ale to ale tam bylo vidět a cítit. Fofr a honem, protože čekala další adeptka na svadební účes. Bylo to  bez komunikace, jak je dcera spokojená, prostě takové nemastné neslané.

A protože vše je jen O LIDECH....i samotné obřady stály za to. Jeden s příjemným kultivovaným projevem a druhý škoda mluvit. Novomanželé měli ten den obřad jako poslední a jelikož si pan oddávající s každou předcházející svatbou připil, bylo to na projevu znát. Přeřeky, zadrhávání a perlička na konec....když oznámila paní, že novomanželé budou mít příjmení nevěsty, v sále to zašumělo, ženich vykulil oči, dcera také. Tak si zetě občas dobíráme, jak by se mu líbilo to naše „slepičí jméno“.

A protože miluji květiny a je to můj celoživotní koníček, udělala jsem veškerou květinovou výzdobu na svadební stoly, auto i tu kytičku pro nevěstu.

n

,

Krásný aprílový den všem přeji....Ohnivka

Milá Ohnivko, díky za pěkný příspěvek na jiné téma, než je Apríl. Moc si toho cením. Škoda jen, že jste nám neposlala fotky nevěst, ale kytice jsou také krásné

Reklama