Elegantní, romantické, přesto moderní, tak označují trendy pro nadcházející svatební sezonu velké módní domy. Dokonalý vzhled ale vždy nezaručí jen správný materiál, střih nebo délka svatebních šatů, velkou roli hraje také vhodně zvolený šperk. Jak si ale vybrat ten pravý?

Výběr šperku, který pozvedne váš svatební outfit k dokonalosti, se odvíjí především od typu svatebních šatů. Střih, materiál, délka, extravagance nebo jednoduchost, to vše hraje při volbě důležitou roli. Platí zde úměra, že čím jednodušší svatební šaty, tím výraznější doplněk můžete zvolit. Módní uvolněnost posledních let Vám také dovoluje více experimentovat s jejich barvou, která se může odvíjet od barvy svatební kytice nebo líčení.

Náušnice

Při volbě náušnic vždy zohledněte tvar vašeho obličeje a typ účesu. K optickému prodloužení kulatého obličeje dopomohou delší náušnice, oválnější tvary a úzký obličej naopak uvítá širší či kulatější variantu. Pokud máte kratší vlasy nebo plánujete vyčesaný drdol, volte drobnější náušnice, naopak ženy s rozpuštěnými nebo dlouhými vlasy mohou s velikostí experimentovat více.

náušnice 1náušnice2

                                              

Náhrdelník

Při volbě náhrdelníku myslete na výstřih svatebních šatů. Korzetové šaty bez ramínek dovolují povolit uzdu vaší touze po extravaganci. Díky většímu odhalení ramen si můžete dovolit výrazný, široký náhrdelník či vrstvený náhrdelník. U klasického “véčka” už musíte být opatrnější a střídmější. Volte spíše jednoduchý kus, který bude kopírovat tvar výstřihu. Ideální je varianta kulatého výstřihu. Při přihlédnutí k jeho hloubce mu zpravidla sluší všechny délky.

sfondo-sh-06.jpg  

                                                     

Náramky

Náramek často patří do páru s náušnicemi nebo náhrdelníkem. V každém případě se vyhněte kombinaci stylů. Ideální variantou je pořízení celého setu konkrétní kolekce.

  náramaek

  foto: BENY                                                             

Materiál

Hitem posledních několika sezon je bílé zlato. Pokud se rozhodnete do šperku investovat a uchovat si jej jako vzácnou vzpomínku vašeho velkého dne, volte kombinaci s průzračnými diamanty. Diamant je považován za symbol krásy a čistoty, a bude tím nejlepším doprovodem na vaší cestě k oltáři.

2b-08.jpg 

 

98-70855-Kopirovat-.jpg

Diamanty, bílé zlato a perly můžete ozvláštnit také barevnější variantou drahých kamenů, například klidnými odlesky safíru. Ten vám, coby kámen úspěšné lásky, zajistí domácí štěstí a věrnost. Vsadit můžete i na barvy letošního roku, kterými jsou podle odborníků blankytně modrá a elegantní pudrová růžová.

  3.jpg

foto poskytlo: BENY         

Čtěte také:       

Reklama