Čtenářka telelot také neměla pravou svatební noc. Nevlastní dcera se rozhodla ochutnat ze svatebního stolu vše a podle toho to dopadlo. Díky telelot za Váš příspěvek. Jsem zvědavý, zda dnes dorazí alespoň jeden příspěvek, kdy někkterá z vás zažila romantickou svatební noc…

Ahoj všem,
svatební noc jsem si nijak nesnila, tou dobou už jsme s mým nastávajícím spolu rok bydleli, ale přesto pro nás byla nezapomenutená :o)
Manžel má z prvního manželství dceru, tehdy jí bylo 5 let a ta si nemohla nechat takovou slávu ujít, moc se těšila, její matka sice ne, ale přesto nám ji na ten víkend „dala“.

Vyřešili jsme i večerní hlídání, kamarádka byla pár měsíců před porodem, takže se večerní zábavy v baru nechtěla účastnit a slíbila, že nám malou pohlídá. Obřad i oběd proběhly v pohodě, z následného únosu už manžel moc nadšený nebyl (už to jednou zažil), ale přesto mě „našel“ a útratu únosců zaplatil.

Po půlnočním návratu domů nás čekalo překvapení, všude světlo, koupelna plná namočeného ložního prádla a malá Jana zvracela a zvracela. Při obědě totiž stačila ochutnat od všeho všechno a to se k večeru projevilo.

Takže místo svatebních radovánek se manžel staral v pokojíčku o blinkající dítě a já strávila svatební noc s kamarádkou v ložnici. Co nám druhý den řekla její matka ani nechtějte vědět (dneska jí chápu). Ovšem tento „zajímavý“ start nás nijak nepoznamenal, naopak, přesvědčila jsem se, že manžel je chlap do nepohody. Jsme spolu už 22 let a Janě jsme pořídili 2 sestřičky :o)

A ještě jednu veselou svatební historku mám z vyprávění staršího kolegy, zažil ji, když kdysi dělal na radnici oddávajícího. Mladý pár, ženich na první pohled pod vlivem alkoholu. Měl velké problémy s udržením rovnováhy, pořád se tak houpal na patách a najednou do chvilky ticha oddávajícímu povídá: „Zkrať to šéfe!“

Hezký den.

telelot
Text nebyl redakčně upraven


Jaká byla vaše svatební noc?

  • Těšila jste se na ni?
  • Splnila vaše očekávání?
  • Vypadala tak, jak jste si ji vysnila?
  • Zrealizovali jste ji až později?
  • Máte z ní veselou historku?
  • Nebo snad smutnou?
  • Splnila svůj účel?
  • Byla to vaše nejkrásnější noc života?

Vaše příspěvky k tomuto tématu klidně již dnes posílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedna z vás, která přispěje, získá jako odměnu bonboniéru Oříškový sen (včera jsem jednu snědl a byla výborná) a lehce erotickou hru pro dva Nevinné hrátky.

Reklama