Základem je odolný make-up

Svatby bývají náročné až do poslední chvíle, hlavně pro nevěstu. Když jsou na pleti vidět známky únavy, pomůže podkladová báze, která pokožku osvěží a vyhladí. V kombinaci s dlouhotrvajícím make-upem budete mít jistotu, že líčení vydrží. Na všechny nedokonalosti a kruhy pod očima je vhodný vysoce krycí Make-up Cover, který v případě potřeby poslouží i na překrytí tetovaní.5c7fa381a7816obrazek.png
Dlouhotrvající 24H Control make-up, 289 Kč / 30 ml

Pohrajte si se světlem

Svěží dojem a přirozené kontury docílíte jednoduchým trikem – použitím tekutého projasňujícího korektoru. Měl by být o odstín až dva světlejší, než je barva make-upu. Použijte jej v oblasti očí, pod obočím, na hraně nosu a ve středu brady a čela. Když chcete, aby celé líčení působilo svěže a přirozeně, místo bronzeru použijte barvu na tváře v kuličkové verzi, která je jemnější a obsahuje také třpytivé částečky.
5c7fa3f114ab5obrazek.png

Rozjasňující korektor v klikacím peru Touch & Cover, 299 Kč

S líčením očí opatrně

Pro zvýraznění očí vám postačí kombinace světlého a tmavšího očního stínu dohromady s voděodolnou řasenkou.  Nezapomeňte hlavně na úpravu obočí, které doslova orámuje váš pohled. I zde platí, že „in“ je přirozenost. Aktuálním trendem jsou také řasenky, které chloupky obočí dobarví a zvýrazní, zároveň je zafixují na svém místě.
5c7fa4549a4aeobrazek.png

Řasenka na oči black Swan, 199 Kč

Rty připravené na záplavu polibků

Jemné líčení očí vám umožní doslova vyhrát si s barvou rtěnky. Když budete mít účes s květy, držte se jejich odstínu. V případě, že nemůžete najít vhodnou barvu rtěnky, namíchejte si vlastní. Odstín, který je příliš tmavý ještě před zaschnutím na rtech zesvětlete nude barvou a naopak. Důležitá je dlouhotrvající textura barvy, která odolá jídlu, nápojům i polibkům.
5c7fa4737b247obrazek.png

Dlouhotrvající Dvoufázová barva na rty a lesk 2v1, 16H Lip Colour, 199 Kč
5c7fa52e3ce73obrazek.png

Více na DERMACOL.CZ
5c7fa2c908e51obrazek.png

Reklama