Pomůžete naší čtenářce s nickem Mishka s rozhodováním? Přemýšlí o svém svatebním dni a výběru kytice.Původně chtěla typicky jarní kytici sněženek a bledulek, ale nakonec svou volbu přehodnotila.

Každý z nás má určitě své oblíbené roční období. U mě tomu není jinak. Už odmalička se těším, až konečně po zimě přijde jaro. Pravda, letos ta zima nebyla tak krutá, jak tomu bylo v dřívějších letech. Přesto se ale vždycky nemůžu dočkat, až nás konečně každé ráno přivítají první jarní paprsky slunce. To se člověku hned líp a veseleji vstává, když je venku světlo, ne jen depresivní temnota.

A jelikož já vstávám do práce velmi brzy, vím, o čem mluvím. Hned mám důvod vyskočit z postele a začít něco dělat. Nabíjí mě to takovou pozitivní energií a mám hned lepší náladu. Myslím, že tohle zná snad každý.

Jaro je pro mě symbolem zrození něčeho nového, dává nám vědět, že se blýská na lepší zítřky. Navíc příroda se probouzí ze zimního spánku, všechno v okolí krásně kvete a voní, takže to člověka vybízí vyrazit někam do přírody na procházku. I já už mám tendence „vylézt z té zimní ulity“ a někam zajet na výlet.

Úplně nejraději mám sněženky a bledulky, které jsou prvním poslem jara. Když jsem byla menší, dokonce jsem si představovala, že ve svůj svatební den budu mít kytici plnou sněženek a bledulek. Ano, tahle myšlenka mi vydržela dlouho. Později jsem si ale uvědomila, že by tyto kytičky moc dlouho nevydržely.

Tak jsem svou představu svatebního dne trochu přehodnotila a volba padla na kytici růžových růží. Růže má ráda snad každá žena, navíc mojí nejoblíbenější barvou je růžová. Takže tady nebylo o čem pochybovat.

Pro srovnání mé původní a aktuální volby květin pro svatební kytici Vám zasílám fotku obou variant, které právě teď mám i doma.

n

Přeji krásné jaro všem čtenářkám :)

Mishka

PS: A jakou kytici na svatbu byste si vybrala Vy?

Milá Mishko, dnešní floristé umí s květinami doslova zázraky, takže ani vyloženě jarní kytky by nemusely být překážkou, ale máte pavdu, že růže budou asi trvanlivější

Text nebyl redakčně upraven

Reklama