• Adéla Gondíková a Jiří Langmajer

Zatím nejčerstvější je sobotní veselka hereckého páru ve složení Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Ti o svatbě dlouho mlžili. Do poslední chvíle svému okolí tvrdili, že se chystá pouze koncert kapely J. A. R. a že jeho podtitul Kouba se žení odkazuje na pokračování komedie Copak je to za vojáka. Ale nakonec své osmileté partnerství přeci jen zpečetili.

  • Tomáš Hertl a Aneta Netolická

O víkendu se konala ještě jedna svatba. Hokejista Tomáš Hertl si vzal svou dlouholetou přítelkyni Anetu Netolickou. Zasnoubili se na Seychelách. Pořádná svatební párty se konala v hotelu Chateau Mcely a tančilo se až do rána.

5d2308a377af0image.png

Foto: Profimedia

  • David Gránský a Nikola Madunická

Ve středu 19. června se oženil herec a moderátor David Gránský. Po desetiletém vztahu si ve srubovém městečku v Úžicích vzal přítelkyni Nikolu. Svatba se konala venku a byla to jedna velká romantika.

  • Pavel Kříž a Jolana Kijonková

Podle snubního prstenu, který ukázal na 54. mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, se tajně oženil také herec Pavel Kříž. A to dva roky před šedesátkou. Jeho ženou se podle všeho stala podnikatelka Jolana Kijonková. Herec si však své soukromí pečlivě střeží.

5d23093505e6dimage.png

Foto: Profimedia

  • Filip Blažek a Jolana

V přísném utajení se odehrála také svatba herce Filipa Blažka a jeho vyvolené Jolany, s níž má dvě děti. Pár spolu žil deset let. Svou lásku zpečetili v pátek 31. května na zámku Jánský vrch u polských hranic. Na zámek vozil svatebčany soukromý vláček.

5d230987e24baimage.png

Foto: Profimedia

  • Patricie Solaříková a Tibor Pagáč

Svůj velký den si se vším všudy užila také herečka Patricie Solaříková. V pátek 21. června se konala romantická veselka uprostřed lesa. Herečka si hned druhý den změnila příjmení na sociálních sítích na Pagáčová.

  • Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk

Rčení, že svatba v máji znamená do roka máry, se rozhodli ignorovat herečka Tatiana Vilhelmová a herec a zpěvák Vojtěch Dyk. Jako datum, kdy si řeknou své ano, totiž zvolili 1. květen. Vojtěch je o sedm let mladší než Tatiana, začali spolu chodit před devíti lety, když se setkali při tvorbě divadelní hry.

  • Jude Law a Phillipa Coanová

Na konci dubna do toho praštil anglický herec Jude Law. Za manželku pojal o čtrnáct let mladší psycholožku Phillipu Coanovou. Donchuán Law má pět dětí se třemi různými ženami.

5d230a8219e73image.png

Foto: Profimedia

  • Rytmus a Jasmina Alagič

Ještě před narozením prvního potomka si naplánovali svatbu rapper Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič. Opulentní svatba se konala 18. května na přísně střeženém zámku v Pezinku a byla plná celebrit.

  • Patrik Děrgel a Markéta Frösslová

K zástupu tuzemských novomanželů se v červnu připojili také herci Patrik Děrgel a Markéta Frösslová. Seznámili se při natáčení seriálu Cesty domů a mají spolu syna Vavřince, kterému budou letos tři roky.

  • Petra Svoboda a Ondřej Křivka

Svobodná už není ani moderátorka Petra Svoboda. S Ondřejem Křivkou se nechali oddat v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně. Za družičku jim šla Petřina dcera Ráchel z prvního manželství. Moderátorka se vdávala s bříškem a tentokrát čeká syna.


 

Reklama