obrazynamiru

obrazynamiruPro řadu z nás je svatební den dnem D, na který se od dětství těšíme. Jaké budu mít šaty, jak budu vypadat, a co účes a koho si vezmu? Takové myšlenky napadají kažou malou holčičku. Ke každé svatbě patří fotografie a fotoalbum, které si často prohlížíme. Mnoho fotek ze svatby si také přejí naší blízcí – většinou jich necháváme vyrobit víc, protože potěší babičky, tetičky, chtějí je mít na památku. Tak jako ženich a nevěsta.

Když se minulý rok vdávala moje kamarádka, jako dárek jsem ji vytvořila fotoknížku. Tedy celkem tři knížky, protože jednu dostala její maminka a její tchýně. Nejhezčí fotku – kde si moje kamarádka připadala nejkrásnější a moc jim to s manželem slušelo si nechala udělat jako fotobraz. Ta fotka byla pro ni tak důležitá a milá, že si ji nechala zvěčnit a pověsila si ji na stěnu.

obrazynamiruPokud se vám ve vaší rodině někdo vdává nebo sami plánujete svatbu, může to být pro vás zajímavý tip – vybrat si snímek, který je pro vás nejmilejší a vytvořit si z něj památku – v podobě obrazu na stěnu. Je to velmi snadné, hned vám řekneme, jak na to! Máme to vyzkoušené – obraz jsme již několikrát v redakci vytvářeli.

Chceme vám doporučit námi vyzkoušené stránky www.obrazynamiru.cz, kde si všechno během chvíle velmi snadno vytvoříte a zařídíte – hotový obraz vám za několik dní přivezou až domů – to je jistota, že se někde po cestě nepoškodí.
Na stránkách www.obrazynamiru.cz si snímek nahrajete velmi jednoduše do obrazynamirustránky a pak je už na vás, jakou zvolíte velikost a zpracování - tipy pláten či fotopapírů máze vypsané ve volbách v menu.

Obrazy objednané na www.obrazynamiru.cz jsou vytisknuty, opatřeny rámem (v případě obrazů na plátnech) a dodány objednavateli do sedmi pracovních dnů – dovezou vám je až domů.

O stránkách www.obrazynamiru.cz jsme psali v těchto článcích:

obrazynamiru

Vyzkoušeli jsme tvorbu obrazů:

Reklama