Moje teta se vdávala poměrně mladá, jak bylo v tehdejších letech zvykem, samozřejmě zamilovaná, a tak netušila, že právě její svatební den pro ni bude tím, kterému říkáme den blbec.

První roky manželství ještě ušly, narodily se jim 2 děti, a právě kvůli nim svého manžela neopustila, i když se stále více projevovala jeho agresivní povaha. Kromě toho byl žárlivý, takže teta nemohla bez jeho podezřívání téměř nikam.

Je známé, že negativní vlastnosti se s věkem prohlubují a zesilují, a takto tomu bylo i v popisovaném případě. Kupodivu až na žárlivost, možná proto, že po dětech teta nějaké to kilo přibrala a zřejmě ani svému manželovi už nepřipadala tak atraktivní.

Takže si časem opravdu našla přítele, když manželství nefungovalo, ale ani já nerozumím tomu, proč svého manžela neopustila, když děti odrostly. Nejspíš v tom hrály roli problémy s bydlením, navíc její přítel byl také ženatý, zkrátka vina nebyla jen na jedné straně, ale začátek určitě byl na straně manžela.

V naší rodině po přeslici ty partnerské vztahy nějak nefungují, doufám, že se u mého dítěte konečně podaří ten bludný kruh přetrhnout.

monca13


Také doufáme a děkujeme za pěkný, i když neveselý příběh.

redakce@zena-in.cz

Reklama