Čtenářka Lalica před 35 lety skončila o svatební noci na půdě a dvakrát ji probudili policisté. Proč, to se dozvíte v jejím příspěvku, za který Vám Lalico moc děkuji. Tomu se říká rachot a na fotkách je vidět, že vašemu synovi to vůbec neuškodilo…

Milá redakce,

posílám  malou vzpomínku na naší svatební noc. Letos tomu bude už 35 let, co jsme si řekli s manželem svá ANO.O svatebním dnu nám pršelo. Rodina se sešla, jak je tomu zvykem/ bylo/ u nás doma na vesnici i s muzikanty a průvodem se šlo na MNV a pak do restaurace na hostinu.

Jelikož bylo hostů hodně, část z nich měla zajištěno ubytování na hotelu, část u nás doma.Ale jak to už bývá,
někteří alkoholem a dobrým jídlem zmožení, skončili ve zcela jiných „ destinacích“, než měli naplánováno.

dcera lalici

Když vezl náš řidič domů mé rodiče, vběhla mu pod kola auta zcela opilá žena. Spadla na kolena a trochu si je odřela a na dotaz řidiče řekla, že je vše OK. Po půlnoci byla většina hostů rozvezena do svých „ pelíšků“ a my nakonec zjistili, že nám strýček Matěj zabral svatební lože v mém pokojíčku.

syn lalice

Nezbylo nám než vzít zavděk půdou, kde se zrovna sušila sláma. Krásně to tam vonělo, prostěradla se sušila na šnůře, takže bychom mohli být spokojeni, KDYBY... Asi za hodinu, bylo slyšet dole zvonění, křik a bouchání dveřmi. Uslyšeli sme jak tetička Mařenka vyprovodila policajty slovy: Tady nikdo není, tady se spí!Možná i proto, že věděli, že můj táta je také policajt, nebuřili dál a odešli.

Než jsme se stačili zachumlat do slámové postýlky, už byl dole kravál znovu. Policisté se vrátili a hledali nějakého řidiče.

lalica

Tetičce to nad ránem nestihli říct, tak rychle je vyprovodila ze dveří. Ona totiž ta zraněná opilá žena si vše rozmyslela a k ránu šla řidiče nahlásit na VB. Bylo z toho veliké vyšetřování, ale nakonec z toho vyšel řidič
nějakou malou srážkou z platu a ženština běhala opět jako srnka se síťovkou do sámošky pro tekutý „ proviant“..

A tak naše svatební noc byla  sice nic moc , ale  i tak to byla jedna z nejrušnějších nocí v našem životě. Na tetičku Máří rádi vzpomínáme, ta se nepárala ani s policajty.

lalica

A mimochodem tu pravou svatební noc jsme stejně měli již  půlroku před svatbou a byl počat náš prvorozený. Říká se , že kvapné sňatky nemívají trvání, náš případ je ten, který tuto verzi popírá...

lalica
PS Přikládám fota oné půdy a našich starších dětí, kteří si „ zahrály“ i na ty zlé policajty!
Text nebyl redakčně upraven


  • Jaká byla vaše svatební noc?
  • Těšila jste se na ni?
  • Splnila vaše očekávání?
  • Vypadala tak, jak jste si ji vysnila?
  • Zrealizovali jste ji až později?
  • Máte z ní veselou historku?
  • Nebo snad smutnou?
  • Splnila svůj účel?
  • Byla to vaše nejkrásnější noc života?

Vaše příspěvky k tomuto tématu klidně již dnes posílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedna z vás, která přispěje, získá jako odměnu bonboniéru Oříškový sen (včera jsem jednu snědl a byla výborná) a lehce erotickou hru pro dva Nevinné hrátky.

Reklama