Opravdu nezvyklý svatební obřad se v neděli odehrál v pražské Sazka Areně. Mladý pár se totiž rozhodl říci si své ano během přestávky mezi třetinami hokejového derby Sparta-Slavia. Oddávající na bruslích, členové rodiny na střídačce a kamarádi novomanželů ve fanouškovském kotli. Tomu se říká recese. Připočteme-li k tomu ještě třináct tisíc diváků v hale a nevěstiny šaty v červenobílých barvách oblíbeného klubu, byla to svatba, která se všem aktérům zaručeně vryje do paměti.

 

V pozadí všeho stojí projekt Svatba snů na ledě a mladým manželům se účast vyplatila. Slavia jim totiž zařídila celou řadu darů od sponzorů. Kromě poukazů na svatební cestu a odběr elektrospotřebičů, obdrželi Alžběta a Radomír Ježkovi také pronájem bytu a automobilu na rok zdarma.

 

Nevěsta si jen postěžovala, že jí na ledě trochu zábly nohy, ale jinak mladý pár neskrýval svoji radost z netradičního kroku. „Chtěli jsme potěšit a překvapit své kamarády a zároveň nám to připadlo jako dobrý nápad. Když vám po každém „ano“ aplauduje třináct tisíc lidí, tak to je nezapomenutelný zážitek“, svěřil novinářům čerstvý ženáč.
Reklama