Krásné dobré ráno, milé čtenářky. Uplynul víkend, který se pro mne tentokrát nenesl ani v cestovatelském či sportovním duchu, nýbrž ve svatebním. Moji dobří kamarádi si řekli své ANO v krásném zámeckém prostředí v Průhonicích nedaleko Prahy. Vypravte se s námi tedy do pohádky…

ccc

Zámecký park Průhonice

Ačkoliv jsem byla zpočátku vůči svatbě na tomto místě skeptická, musím říci, že jsme si všichni odnesli skvělý zážitek. Je pravda, že nevěst bylo v sobotní den nejméně pět, a tak se přirozeně stalo, že jsme se setkání s ostatními svatebčany a sňatku chtivými páry nevyhnuli, ale musím uznat, že i přes prvotní hektická očekávání (obřad musel být se vším všudy hotov do 30 minut) jsem byla příjemně překvapena.

vvv

Svatební obřad - zámecké nádvoří

Vše totiž proběhlo v relativním klidu a novomanželé vyřkli své ANO v nádherných kulisách Průhonického parku, který mohu vřele doporučit, celé jeho okolí je totiž opravdovou pastvou pro oči! Nejen oni, ale i my, svatebčané, jsme hýřili dobrou náladou až do brzkých ranních hodin u Hostivařské přehrady, kde probíhala svatební after party. Nezbývá mi než novomanželům Evě a Lukášovi poděkovat za krásný den a ještě jednou jim i touto cestou popřát hodně štěstí!

ddd

Průhonický zámek

Zdroj foto: Jana Fialová

A vám, Ženy –in, přeji krásné ráno!

Reklama