Zájemci o svatbu na opravdu vysoké úrovni budou mít už od příštího roku šanci splnit si svůj sen. Majitel letecké společnosti Virgin Atlantic, sir Richard Branson (58), se chce pokusit o další rekord a být prvním člověkem, který oddá novomanžele ve vesmíru.

 

Britský miliardář má v úmyslu vést svatební obřad ve výšce 110 kilometrů nad Zemí, a to během prvního suborbitálního letu společnosti Galactic příští rok. Jeden obřad nad Zemí už vedl. Získal povolení provést svatbu a oddal během letu ze San Francisca do Las Vegas ředitele marketingu společnosti Virgin America Dimitriose Papadognonase a Coco Jonesovou.

„Už tu máme ohledně svatby dvě žádosti. V jednom případě se jedná o svatbu ve vesmíru, ve druhém případě o líbánky ve vesmíru," řekl reportérům listu Daily Mail mluvčí společnosti Virgin Galactic. Vesmírný projekt společnosti Virgin Galactic pokračuje horečným tempem a první zákazníci si budou moci zalétnout do vesmíru během zkušebních letů už letos v létě. Zatím o lety projevilo zájem přes 200 lidí, včetně britské princezny Beatrice, která chce být první osobou modré krve ve vesmíru.

Reklama