Snoubenci Kevin Heinz a Jillian Petersonovi, jejich sedm družiček oděných ve stejných oranžových šatech, pět družbů a čtyři strýci tančili v kostele v uličce mezi užaslými svatebčany za zvuků písně Chrise Browna Forever pod choreografií nevěsty. Teprve po této taneční produkci si Kevin a Jillian řekli své ano.

Nevěsta pak v pořadu televize NBC Today řekla, že vyrůstala na tanci a miluje tanec jako výrazový prostředek. Ujistila všechny, že neměla nejmenší problém přesvědčit svého snoubence Heinze, aby s ní do toho na jejich svatbě šel.

Video ze svatby umístili na YouTube, aby je mohli vidět jejich příbuzní. Nečekali však, že vzbudí tak obrovský zájem. Do dnešního dne se na něj podívalo skoro deset milionů diváků.

Chtěli byste mít takovou svatbu? Připadá vám to vtipné, nebo trapné?

TÉMATA:
LÁSKA A VZTAHY