Starý mládenec má většinou ženy rád, ale závazky mu nic neříkají. Užívá si volnosti, ale do ženění se nehrne. Jeho prototypem je například postava Jamese Bonda. Ten má v každém díle po boku jinou femme fatale, ale nakonec se stejně ukáže, že mu dotyčná žena zase tak osudovou nebyla. Kteří slavní muži jsou na tom podobně?

Jaromír Jágr (47)

Zdá se, že naše největší hokejová hvězda je nepolapitelná. Neúspěšně to zkoušely takové krásky, jako je Andrea Verešová, Iva Kubelková, Lucie Borhyová či Inna Puhajková. Momentálně chodí Jaromír Jágr s modelkou Veronikou Kopřivovou, ale ani v tomto případě to na svatbu na ledě ani kdekoli jinde nevypadá. Zdá se, že v žebříčku priorit je u Jágra na prvním místě kromě víry hokej, hokej, hokej a manželství na něm asi vůbec nefiguruje.

Leonardo DiCaprio (44)

Leo je vyhlášeným lovcem modelek. I když namáhat se asi moc nemusí, protože je dost těžké odolat jeho chlapeckému kukuči. I přes pěknou řádku žen, se kterými byl během let vídán, si DiCaprio pečlivě střeží svou pověst starého mládence. O ženění, či dokonce o dětech nemluví. Přesto se spekuluje, že jedenadvacetiletá modelka Camila Morrone by mohla být konečně tou pravou.

Jiří Lábus (69)

Ani herce a dabéra Jiřího Lábuse manželství neláká. Nikdo už asi nečeká, že do toho ještě někdy praští. Necelý rok před sedmdesátkou by to bylo opravdu velké překvapení, i když nikdy neříkej nikdy. Sem tam sice vyvede do společnosti nějakou dámu či slečnu, ale pro žádnou nezaplanul natolik, aby se vzdal svobody.

John Cusack (52)

Jako Jonathan v romantické komedii Lásce na stopě si John Cusack získal srdce nejedné ženy a dívky. Ovšem ve skutečném životě si své soukromí bedlivě střeží. Víme jen to, že nejspíš nikdy neoženil a nemá žádné děti. Ale ani tím si samozřejmě nemůžeme být jistí. Mezi ženami, které se během let objevily po jeho boku, je například herečka Jennifer Love Hewitt nebo Meg Ryan. A o mnoha a mnoha dalších se spekulovalo.

Al Pacino (78)

Ani v případě herce Al Pacina už asi nikdo nečeká, že do toho na stará kolena praští. Nepraštil do toho ostatně ani v mládí. To ovšem neznamená, že by neuměl ocenit ženskou krásu. Ba naopak, na seznam krásek, které se objevily po jeho boku, prsty jedné ruky nestačí. Jeho nejnovějším úlovkem je momentálně izraelská herečka a zpěvačka Meital Dohan, kterou od Al Pacina dělí 39 let.

Owen Wilson (50)

K nejžádanějším starým mládencům patří padesátník Owen Wilson. Blonďatý fešák s křivým nosem se sice svatbě vyhýbá, ale dětem ne. I když těžko říct, zda byly jeho tři děti plánované, nebo spíš náhodné. Každé má totiž s jinou ženou a že je nejmladší dcerka jeho, si nechal potvrdit testem otcovství.

Foto: Shutterstock a Profimedia

Přečtěte si také:

Reklama