Svatba bývá jedním z nejkrásnějších dnů v životě, její příprava však obnáší také spoustu starostí ‒ svatební šaty, svatební kytice, občerstvení pro svatebčany. Ale nejdůležitější je, aby se nevěsta cítila a vypadala skvěle. Vlasové studio Vavruškovi se již léta specializuje na svatební účesy. Své letité zkušenosti čerpá z nejnovějších technik Vysoké kadeřnické školy v Paříži, jíž je členem.

Vavruškovi-svatební účesy

„Je důležité, aby účes podtrhl osobnost nevěsty a nedělal z ní někoho jiného, jak bývá bohužel často zvykem. Svatební den je pro ni velký nápor na psychiku, a tak je důležité, aby se cítila ve své kůži. Musí to být stále ona, ale krásnější,“ říká v rozhovoru pro náš magazín Irena Vavrušková, spolumajitelka Vlasového studia Vavruškovi.

Při výběru svatebního účesu byste měly sledovat módní trendy ve společenských účesech, např. na FacebookuVlasové studio Vavruškovi. A zároveň je důležité, aby váš svatební účes ladil se zvolenými šaty, s vaším stylem a odrážel vaši osobnost. Můžete být nevěsta motorkářka, rockerka, rozverná, křehká víla, romantická panenka, elegantní kráska - je to jen na vás.

Vavruškovi-svatební účesy

Irena Vavrušková radí: „Obraťte se na profesionály našeho studia, kteří Vám poskytnou kompletní servis. Zkušení kadeřníci v našem studiu vyjdou vstříc vašim přáním a udělají maximum pro to, abyste si mohla váš svatební den užít bez starostí. Proto byste se s námi měla dohodnout alespoň tři týdny předem na osobním setkání, při kterém vám pěšinky dobarvíme a zregenerujeme délky vlasů. A když nám přinesete fotku šatů, tak vám navrhneme i několik variant účesů. „

Irena Vavrušková
Prezident Haute Coiffure Francaise pro ČR
Ambassador Loreal professionnel
Vlasové studio Vavruškovi s.r.o
Na Hutích 2-Praha 6,160 00
Více o svatebních účesech včetně ceníku najdete na: www.vavruskovi.cz
Nebo na Facebooku: Vlasové studio Vavruškovi

Vavruškovi-svatební účesy

Pro všechny čtenářky Žena-in.cz, respektive pro všechny nastávající nevěsty, máte skvělou nabídku!
Vdáváte se v květnu nebo červnu tohoto roku? Pak se zapojte do soutěže, kterou Vám přináší Žena-in a Vlasové studio Vavruškovi! První cena je lákavá. Ta z Vás, která vyhraje, získá svatební účes ve studiu Vavruškovi (zkouška svatebního účesu a vytvoření svatebního účesu v den „D“!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte svatební účes od profesionálů, kteří vědí, jaké účesy jsou ty „NEJ“.
Co musíte udělat proto, abyste vyhrála?
Zašlete nám své foto detail + postavu do naší Fotogalerie: Vyhrajte svatební účes u Vlasového studia Vavruškovi. ZDE (klikni).

Do „Popisku“ dejte datum svého svatebního dne. Pak už se těšte na vyhodnocení!

Čtěte také:

Reklama