Opravdu veselý příběh zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Macík. Její otec, švagr i manžel jsou všichni z jednoho těsta, a kdykoli se sejdou, jde všechno ostatní stranou...

Tatínek čtenářky Macík musel být při výchově skutečně skvělý. Jak jinak si vysvětlit, že si obě dcery našly naprosto totožná chlapiska...?

Podobnost čistě náhodná

Kdykoli je nějaká rodinná oslava, všichni se moc baví naší „svatou trojicí“ - tady mužem mým, mé sestry a tatínkem.
Asi má ten Freud, nebo kdo to jako první prohlásil, fakt pravdu, že si partnery vybíráme podle otce. Ti tři jsou totiž jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou. Dokonce jsou si podobní i vzhledově - všichni tři zarostlí fousáči, jako kanadští dřevorubci.
I když každý pracuje v úplně jiném oboru a mají trošku jiné zájmy, když se sejdou, nezastaví se v družném hovoru až do večera - zbytek světa neexistuje.
Pamatuji se, jak jsem měla z prvního setkání táty a mého (tehdy ještě přítele) trochu strach - Budou si rozumět? Schválí mi ho? Dopadne všechno dobře? A nakonec se plánovaný oběd protáhl až do večeře, protože se ti dva tak zakecali, že nevěděli, kdy skončit.
Kdykoli jsem tuhle historku líčila kamarádkám, žádná nevěřila.
Jediná nevýhoda je, když jedeme s našima na velkou rodinnou dovolenou. To pak totiž trávím veškerý čas se ségrou a mámou a o našich chlapech prakticky nevíme - mají vždy svůj program, aby se vzájemně dost „užili“ :-) Na příští dovolenou jim asi zaplatíme i společný pokoj, aby nás nebudili, když se v náladě plíží kolem druhé ráno do postele... :-)

Zdraví,
Macík

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. 7. 2012: Je váš partner podobný vašemu otci?

Srovnejte v příspěvku k dnešnímu tématu svého otce a partnera. Zajímá mě, zda si vybíráte muže tak...

  • ... aby byl podobný vašemu otci,
  • ... aby se od vašeho otce co nejvíc lišil,
  • nebo do výběru vzor otce vědomě vůbec nezatahujete.

Své příspěvky mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže) nejpozději v pátek 13. 7. 2012 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec a bude mít štěstí při losování, odměním (nebo lépe, jeho autorku odměním) sprchovým gelem AVON senses FOR MEN a balzámem po holení AVON PERFECT STRENGHT - taktéž FOR MEN. Dárkem můžete potěšit buď otce, nebo partnera.

A ještě upozorňuji, že nejde jen o vzhled chlapa, ale i o povahu.

avonavon

Reklama