Příspěvek čtenářky Arakad vypráví o jejím švagrovi, který sice není žádný proutník, ale přesto není schopen, udržet si vztah na dlouhou dobu. Téma dne: Paralelní vztahy.

Zajímavý příspěvek přišel k dnešnímu tématu od čtenářky Arakad. Je sice tak trochu mimo téma, protože nevypráví o paralelním vztahu, ale je zajímavý. Rozhodl jsem se tedy, že ho otisknu. Co si myslíte o chování švagra čtenářky Arakad?


Já osobně nikdy žádný paralelní vztah neměla. Chci vám však napsat o svém švagrovi...

Můj mladý švagr není žádný proutník, ženy nestřídá na jednu noc, vždy má dlouhodobější vztahy. S partnerkou je rok, dva, tři... Pak, jak už to tak bývá, se objeví nějaká nová, neokoukaná žena a on se „zamiluje" . Nikdy však nemá paralelní vztah. Jakmile se objeví nějaká nová potenciální partnerka, se svou současnou přítelkyní se ihned rozejde a pak teprve „podlehne" novému objevu. Nikdo mu tak nemůže říci, že podvádí... Jeho „odložené" přítelkyně to však moc neocení. Proč asi?

Arakad

Téma dne 1. března 2011: Paralelní vztahy

  • Prožila jste někdy paralelní vztah, anebo znáte nějaký takový ve svém okolí?

Odpověď na tuto otázku mi pište formou příběhu do dnešního tématu. Za svůj příspěvek můžete získat jako dárek knížku KRÁSA podle Vlasty Libotovské z nakladatelství Smart Press a modelingový gel Schwarzkopf Chaos Look (viz obrázek níže). Váš text, chcete-li mít šanci na dárek, ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec; zasílejte ho na adresu uvedenou níže... A nezapomeňte jako předmět e-mailu uvést heslo.

krasa a gel

Reklama