Čtenářka Mika svádí manžela své kamarádky a přeje si, abyste jí přály štěstí v lovu. Neodolal jsem a přidal jsem anketu. Ať víme, jestli jí to opravdu přejete, nebo ne. A Vám Miko děkuji za příspěvek.

Nemůžu říct, že je to moje kamarádka, ale znám ji dost dobře. Nebudu uvádět její jméno, nechci, aby ji někdo poznal. Ona je strašně hnusná na svého manžela. Je to takový prima chlap, co doma funguje na 100%. Stará se o děti, vaří, nosí domů peníze. A ona ho furt peskuje. Nic ji není dobrý. Zesměšňuje ho mezi známými, když o něm něco vypráví, dramaticky u toho vzdychá a otáčí oči v sloup ve smyslu, jaký je on blbec a jak ona to musí vydržet. Při tom ten její chlap je úplně normální mužskej, hezkej, má trochu bříško, ale to vůbec nevadí.

Měli jsme v hospodě vánoční večírek, bylo nás tam plno já si sním povídala. Zjistila jsem že je moc milej. Tak jsem si pak za pár dní řekla, že ona si ho nezaslouží a že bych ho měla ráda já. Já bych ho ocenila, smáli bysme se spolu, byl by určitě spokojenější než teď.

 Mají dvě už větší děti, myslím, že by to problém nebyl, aby od ní odešel. Možná by mu děti ještě udělily pochvalu, že už nebude za blbečka. Tak na tom usilovně pracuju, flirtuju a chvi ho sbalit. Můžu vám říct, že nejprv nechápal, že mám o něj zájem. Tak mu zadupala ta jeho fúrie sebevědomí do země.

Teď už je rád, když mě vidí. Musím ale polehoučku, aby se nelekl. Tak mi držte palce – tedy ty, co mě neodsoudí (jsem rozvedená a mám 6let dceru, byl by pro ní určitě dobrý táta a pro mě parťák do nepohody). Vlastně bych té známé ulevila, že si takového „blbce“ vezme domu někdo jiný

MIKA
Tento text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak reagujete na lichotky, flirtování a svádění od cizích mužů

Posílejte své úvahy, vzpomínky, příběhy na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jedné z vás ještě dnes pošlu jako odměnu za příspěvek krásnou kytici. A na vaše přání i jako „Od neznámého ctitele!!!“

Tak neváhejte a pište!

Reklama