Snad nikdy jindy nemáme takovou chuť ke změnám, jako na jaře. Snad nikdy jindy nejsme tak krásně poblázněné a odvážné s chutí experimentovat.

Já jsem toho důkazem. Nejprve jsem se vrhla na razantní změnu účesu ZDE. Jenomže ten účes mi paradoxně trochu zkomplikoval život a zamíchal šatníkem. Najednou mi k té zrzavé barvě nejdou studené barvy, které v něm převládaly. Ráno oblékám jeden svršek za druhým a stále to není ono. Najednou jsem zjistila, že černá je moc tvrdá a hodila by se spíš hnědá, místo bílé slonová a místo červené oranžová. Jedině zelenou a tmavě modrou jsem mohla vzít na milost.

Nedá se nic dělat, budu muset vyrazit na jarní nákupy. Stejně jsem už měla v plánu pořídit si něco nového, abych nebyla tou pověstnou kovářovou kobylou. Psát o trendech a něco z nich sama nevyzkoušet, by bylo na pováženou, že?

První „novinkou“, která mne letos zaujala, bylo pruhované tričko, které už jste možná viděly. Je z nové kolekce značky Mango, která mne letos mile překvapila.

triko

A rozhoda jsem se, že půjdu do barev, abych svou garderobu trochu osvěžila a všechno jak se patří sladila. Ještě že se mezi jarními kolekcemi objevuje oranžová, vyšisovaná džínovina a neonově zelená. Tyhle barvy, kterým jsem se dřív vyhýbala, mi teď kupodivu docela sluší.

Takže se vrhnu do svého šatníku a udělám v něm revizi. Svým způsobem je to osvobozující. Naštěstí má skříň nepraská ve švech, takže toho nemusím „likvidovat“ tolik. Ale svoje oblíbené kousky tam pro jistotu nechám. Co kdybych se zase rozhodla pro změnu barvy vlasů?

Na fotkách vidíte kousky, kterými bych si ráda osvěžila jarní šatník já.

Foto:topshop street fashion

A co vy, milé ženy-in, jak jste na tom s jarními nákupy? Už jste si letos koupily něco nového na sebe? Pochlubte se. Jste také na jaře vstřícnější ke změnám? Lákají vás barvy? Jsou to stále ty stejné, nebo byste ráda vyzkoušela něco jiného? Které máte nejraději? Které vás letos potěšily? Postrádáte nějakou?

Co rozhodně nutně potřebujete, nebo po čem toužíte? Je to nová kabelka boty, nebo třeba sako. Už máte nějaký kousek vyhlídnutý? Napište nám o jaru ve vašem šatníku. Ať už je teprve v plánu, nebo ho realizujete?

Na vaše příspěvky a fotky nových úlovků se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

Co vám dnes nabízím za příspěvek?

Balíček dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete Obsahuje pudr, řasenku a tužku na oči.

cena

Reklama