60378374c792aobrazek.png
Foto: Shutterstock

S manželem jsou svoji jedenáct let a vychovávají dvě sedmileté holčičky. Romantika jim ze vztahu vyprchala už dávno a v posledních letech to hapruje i po intimní stránce. „Manžel se mnou odmítá spát. Když se ho ptám, proč opět nemá chuť, je buď unavený, nebo mu není dobře. Vždycky jsem si myslela, že tohle je výsadou žen. Upřímně, už mě přestalo bavit vnucovat se, mám svou hrdost. Jenže sex mě bohužel bavit nepřestal,“ svěřuje se Lenka a podotýká, že rozhodně není nepřitažlivá ošklivka. O nápadníky nemá nouzi. Jeden z nich je navíc na nejlepší cestě, aby mu podlehla. Její mladší kolega.

„Je vtipný, pěkný, pozorný, fakt mě přitahuje. Ne že bych se do něho zamilovala, to fakt ne. Jen ten sex s ním mě hodně láká. Zároveň ale dobře vím, co bych si takovou bokovkou mohla natropit. Děsí mě, že bych rozbila rodinu. I když ten můj chlap není dokonalý, jako táta a parťák je super. A to je pro mě mnohem víc, než nějaké dobrodružství,“ vyjmenovává pro a proti Lenka, která se ovšem i přes to bojí slabé chvilky.

„Neříkám, že nemám mozek, abych se neuměla ovládat. Jenže kolikrát ho chci tak moc, že mám pocit, že se mi zatemňuje. A tak se už půl roku tam dole neholím. Nesmějte se, myslím to vážně. Je to moje pojistka proti tomu, kdyby selhal rozum. Protože co se mi absolutně příčí, to je svléknout se s bobrem před chlapem. To bych se hanbou propadla!“ přiznává Lenka.

Čtěte také:

Reklama