lacome

Svádění je hra. Vyzývavé pohledy, dráždivý šarm, provokující chování a smyslná vůně. Vše musí být dokonalé. Tajemství, které láká.

Také chcete, aby vaše vůně probouzela všechny smysly, sváděla ke koketování a vyvolávala touhu. Aby se za vámi muži otáčeli a vy měla dobrý pocit?

Máme pro vás inspiraci!

lacome

To vše v sobě snoubí nová vůně Hypnôse Senses.

Pamatujete si, kdy jste naposledy někoho sváděla? Přičichněte k této vůni a vzpomínejte... Vůně představuje celé spektrum pocitů. Kdy jste byla šťastná? Zamilovaná? Jakou vůni měl den, kdy vás poprvé políbil?

Hra svádění s Hypnôse Senses

lacomeHypnôse Senses navozuje svádění: je esencí koketního francouzského šarmu, opěvuje okouzlující, radostnou a nadčasovou ženskost.

Nadpozemská vůně Vás hýčká a probouzí Vaše smysly. Její kouzlo je omamné, je obklopena aurou tajemství. Lancôme tak nabízí každé ženě smyslnou vůni, která je oslavou lehkosti bytí.

Vůně jako druhá kůže. Máte to také tak? Vůně, která je vám blízká, jako by srostla s vámi a byla vaší součástí! Podoba vůně Hypnôse Senses se svou nekonečnou svůdností nachází novou podobu a rozměr modernity: propracovaný parfém, který padne jako druhá kůže.
Hypnôse Senses odlehčuje ovocný tón vonokvětky a jemné pačuli, které vůni navíc propůjčují sílu a jas. Je to zářivá a vysoce elegantní vůně.

Vzácná esence pačuli a extrakt vonokvětky, to jsou tajemné ingredience vůně Hypnôse Senes.
Pačuli je bohaté a intenzivní, vnáší do vůně hluboké, dřevité a mnohovrstevnaté tóny, které vycházejí z její základní harmonie. Indonéské pačuli, které se kvůli čistotě a jemné vůni sbírá ručně, dodává Hypnôse Senses snadno rozpoznatelnou sílu a přirozenost

Díky nezvyklým meruňkovým tónům je extrakt z vonokvětky, přezdívané kvůli tvaru okvětních lístků také „čínský olivovník", obohacením srdce vůně o květinové tóny a ovocnou sladkost. Je to květina, která skrývá ještě jedno tajemství. Základu vůně propůjčuje výrazné tóny připomínající až kůži. Šťavnatost vonokvětky, jemně kombinovaná s okvětními lístky růže, proměňuje Hypnôse Senses v neodolatelně svůdnou vůni. Medový nádech jí dodává nasládlost a rafinovanost.
Živoucí a jasný růžový pepř ve svrchních tónech spolu s kořeněnými zelenými tóny mandarinkové esence pozvedají tuto smyslnou vůni špetkou drzosti.

Pojďte se na chvíli zasnít s touto neobyčejnou vůní a představte si její příběh:

lacome

Bylo nebylo...
... v jednom úchvatném pařížském bytě.
Hřejivé sluneční paprsky prosvítají lehkými záclonami, které poletují ve zpola otevřených francouzských oknech, a ozařují nesmírně elegantní, až nadpozemskou postavu. Smyslnost a hravá svůdnost, zosobněný francouzský šarm par excellence.

Město v dálce tiše zní. Zářivě bílé stěny a jemné zdobení, mramorový krb, světlá dřevěná podlaha, okna až ke stropu... Paříž ve své krystalicky čisté podobě. V tomto intimním prostoru pobývá rozpustilá žena, kterou představuje Daria Werbowy, a právě se chystá sdělit muži, kterého miluje, tu nejsmyslnější zprávu ze všech......

Jestli chcete vědět, jak to dopadlo, podívejte se na film zde:

Tváří vůně Hypnôse Senses je Daria Werbowy, světoznámá kanadská modelka, která se v posledních třech letech nachází na vrcholu své kariéry. Jedinečná krása, mandlové oči, vrozená elegance, nekončící dlouhé nohy, svůdný styl - to vše jí pomohlo na vrchol!

lacome

Měli jsme možnost položit Darie pár otázek:

Jaký je Váš vztah k vůním?
Mám ráda přírodní vůně jako dřevo, oceán po celém dni plachtění při západu slunce, kanadské lesy po dešti. Vůně připomene vzpomínky, věci, místa a parfém se spojí s někým, kdo je nebo byl součástí života.

Co si myslíte o vůni Hypnôse Senses?
Ten parfém zbožňuji, je velmi ženský. Celou mě zahalí, je smyslný a jiskřivý. Hypnôse Senses představuje svádění - něco, co je pro ženu přirozené. Je to aspekt povahy - více svádivý, více okouzlující, velice ženský. A také se mi líbí flakon, velmi čisté linie a je vytvořen precizně a kreativně, skvěle zapadá do historie vůní Lancôme.

lacome

Jaká jsou Vaše tajemství nebo zbraně při svádění?
Oči! Oči jsou nejdůležitější při komunikaci s lidmi. Když se na člověka podíváte, z jeho očí poznáte, zda je smutný, rozzlobený nebo šťastný, vidíte duši. Myslím si, že talent svádění je ženě přirozeně dán. A čím více tajemství máte, tím více jste přitažlivá... Jsem pro oční kontakt.

A nyní máme pro Vás jedinečnou příležitost vyhrát tuto svůdnou vůni v naší soutěži. Pro pět z vás je připravena Hypnôse Senses 50 ml v hodnotě 1690 Kč. Tak neváhejte a soutěžte ZDE.

A TO NENÍ VŠECHNO!

Pro jednu z Vás si značka Lancôme připravila navíc exkluzivní dárek. Balíček luxusní kosmetiky Lancôme v hodnotě 5 000 Kč. Stačí se jen zapojit do diskuze pod článkem na téma „svádění". Napište svoje zkušenosti a tipy, jak nejrafinovaněji svést vaši lásku. Nejoriginálnější příspěvek odměníme.

Doporučené ceny:

Hypnôse Senses EDP 30 ml ... 1150 Kč
Hypnôse Senses EDP 50 ml ... 1690 Kč
Hypnôse Senses EDP 75 ml ... 2260 Kč

SOUTĚŽIT MŮŽETE AŽ DO 31. 10.!

Reklama