Je libo kabelka, která vypadá jako zmačkaná opotřebovaná papírová taštička? Takovou nabízí třeba Mango ve slevě za 399 Kč z původních 599 Kč. Nekupte to. Anebo si místo toho můžete prostě vzít svačinový pytlík či hnědou taštičku, která se vám válí někde doma ve skříni. Vzhledově to vyjde na stejno. Mango tento „stylový“ kousek nabízí hned ve dvou provedeních – v černé a camel, tedy velbloudí hnědé.

kabelky.jpg

Pokud máte ráda meloun, možná by se vám líbila kabelka značky Aldo, kterou můžete aktuálně zakoupit na e-shopu aboutyou.cz. Z 1 299 je nyní ve slevě na 899 Kč. Na rozdíl od předchozí kabelky vypadá i docela vkusně a nějaký jednoduchý letní outfit by mohla ozvláštnit. Líbit by se mohla i malým holčičkám.

gdgdf.jpg

V Mangu jsme narazily také na kabelku, která na první pohled vypadá vlastně moc dobře. Je celá z korálků. Ale jak poslouží jako kabelka, když vám z ní většina věcí propadne? Rtěnku, zrcátko a možná i mobil byste rychle někde vytrousila. Jediným možným řešením je dát si do kabelky váček, do kterého potřebné věci uložíte. Anebo v ní nosit jen velkou peněženku.

sdasds.jpg

A je tu další korálová kabelka, tentokrát jde o „zamilovaný“ kousek ze Zary. Cenově je o něco dostupnější, stojí 549 Kč, a nemáme tentokrát ani strach, že by z ní něco vypadlo. Vzhledově je na tom však o něco hůř. Červenou mini kabelka ve tvaru srdce volte spíše k jednoduššímu outfitu.

srdce.jpg

Pokud máte doma starou prošívanou bundu, možná si z ní dokážete vyrobit podobnou kabelku, jakou má aktuálně v nabídce Zara. Maxikabelka přes rameno s prošitím je dostupná hned v několika barvách: černé, stříbrné, modré a džínové. Ty jsou doplněné kovovým zapínáním a řetízkem na rameno. Možná by se vám taková kabelka mohla hodit v létě, pokud jezdíte pod stan. Můžete ji použít místo polštáře. Je to vlastně takové 2 v 1. Takže ačkoliv nevypadá zrovna nejvábněji, je vlastně docela praktická. V prodeji je za 899 Kč.

kabela.jpg

Pokud jste se chtěla vždy cítit jako mořská panna, mohla by vás zaujmout kabelka Aldo Nassiet. Místo podprsenky z mušlí byste měla alespoň kabelku. A dokonce i s perlami. Aktuálně je tento skvost ve slevě za 1 279 Kč z 1 429 na Aboutyou.cz. Věříme, že díky své originalitě neunikne pozornosti mnoha kolemjdoucích na ulici.

skeble.jpg

Pokud chcete zářit na všechny strany a oslnit lidi na ulici víc než slunce, nabízí kabelku přímo pro vás Zara. Metalická oválná kabelka přes rameno za 899 Kč se leskne, až oči přecházejí. Pokud si ji pořídíte, rozhodně to během jejího užívání nepřehánějte se zlatými doplňky. Čeho je moc, toho je příliš.

zlato.jpg

Jestli máte doma starý ubrus, možná si dokážete spíchnout podobnou kabelku, jakou nabízí Zara za 699 Kč, sama. Vlastně by vás nejspíš vyšla levněji, i kdybyste ji šila z nového ubrusu. Jako nákupní taška je moc fajn, a rozhodně není ošklivá, ovšem při pohledu na cenu nejedné dámě jistě spatně brada.  

5eaff8806a0bataska.jpg

Jste milovnice šátků? Možná vás oslní šátková kabelka opět ze Zary. Tento mnohobarevný kousek ve stylu šátků je rozhodně originální. Kabelka opravdu vypadá, jako byste sešily tři různě barevné šátky a provlékly jimi ucho na rameno. I když vypadá dost neforemně, je velmi praktická. Vejde se toho do ní opravdu hodně. Na e-shopu Zary je za 1 299 Kč.

satek.jpg

Kabelka od Bati může někomu připadat jako dokonalý originální kousek, jinému zase jako stará brašna, kterou její nositelka vyhrabala z půdy. Tato kožená taška opravdu vypadá, jako by roky někde ležela. V podobném stylu jich nabízí Baťa hned několik, a k tomu dokonce i boty. Nadšence, které oslní, si jistě tento neobvyklý kousek najde. Cena je kvůli použitému materiálu však vyšší – 5 999 Kč.

3.jpg

Reklama