neděste se, nijak jim neubližuje, ale spíš pomáhá. Jde totiž o hady, které naše čtenářka s nickem kf chová. Přečtěte si její příspěvek a dozvíte se o těchto zajímavých zvířatech víc.

tak já svoje zvířátka čas od času svlékám z kůže...ale nelekejte se, nejsem žádýy zvrácený sadista, ale chovám hady (nejedovaté, samozřejmě) a občas se stane, že se jim nepovede odložit starou kůži zcela. Pak je potřeba jim trochu pomoct, nesvlečeno kůži jim navlhčit a opatrně sloupnout. Naštěstí mám velmi hodné hady, ktří se mě nepokoušeli kousnout, ani když jsem jim sundavala šupinu, kterou mají přes oko. 

Když jsem ještě i s hady bydlela doma, rodiče proti nim nic neměli, ale zase ani jejich společnost nějak nevyhledávali. Ale stalo se, že jsem musela odjet a hadovi se zrovna nepodařilo svléct kůži. Nezbylo tedy, než navigovat rodiče po telefonu, co dělat. No, nadšení nebyli, ale nakonec překonali strach. A hadům se už nevyhýbají. :-)

hezký zvířátkový den

kf

Milá kf, děkuji za příspěvek, jsem ráda, že to máme dnes tak pestré. Vůbec jsem nevěděla, že se hadům musí pomáhat. Takže klobouk dolů před vámi i vašimi rodiči

Jak jste na tom se zvířátky vy, milé ženy-in? Jaké „zvířectvo“ doma chováte a jak se o ně staráte? Vyžadují nějakou zvláštní péči?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama