Výhoda č. 1: Zdravější domácnost nejen pro alergiky

blobid0.jpg

Proč je sušička prádla vhodná nejen pro alergiky? Každý,kdo doma pravidelně suší oblečení na rozkládacím sušáku, jistě ví, že sušáky s oblečením v bytěnevypadají vzhledně, adokonce vytváří v domácnosti zbytečnou vlhkost.Vznikající plísně tak mají vliv i na zhoršení kvality vzduchu. Ideálním řešením není ani sušení venku, protože se na prádle usazuje prach, špína, pyly a další nečistoty. Slunce navíc dokáže způsobit vyblednutí barev, což v případě tmavého či barevného oblečení výrazně snižuje dobu jeho používání.
 
Výhoda č. 2: Šetrná péče o bavlněné, hedvábné i vlněné materiály

blobid1.jpg

Sušení v sušičce je oproti sušení na vzduchu nejen pohodlné a rychlé, ale dokáže být k oblečení šetrnější. Sušičky AEG využívají jedinečnou technologii ProSense®, která díky vyspělým senzorům přizpůsobuje teplotu a čas sušení typu tkaniny a velikosti náplně, díky čemuž dostane každý typ oblečení tu správnou péči. Sušičky ze série Absolute Care® od AEG suší při nízkých teplotách, proto nevystavují oděvy zbytečnému teplu a pomáhají předcházet opotřebení materiálů či vyblednutí barev. Inteligentní pohyby bubnu se postarají o citlivé zacházení i s jemnými typy tkanin, jako je hedvábí. Nemusíte se bát ani sušení oblíbených vlněných svetrů, díky přesně řízeným pohybům bubnu svetry při sušení přilnou k jeho stěnám,čímž se zamezí jejich srážení či plstnatění. Tento mimořádně jemný a efektivní program pro sušení vlny získal také uznávaný certifikát Woolmark – symbol, který uděluje společnost Woolmark pouze spotřebičům dostatečně jemným pro ošetřování vlny.
 
Výhoda č. 3: Obnovení odolnosti funkčních materiálů

blobid2.jpg


Na míru přizpůsobenou péči může díky AEG sušičkám dostat také funkční outdoorové oblečení. Sušičky série 9000 s technologií Fiber Pro-3DScan obnovují odolnost vůči vodě.S technologiíDelicateCare, která danémumateriálu přizpůsobujeteplotu i pohyb bubnu, připravíte své funkční oblečení na každou výzvu. Lepší výsledky ve srovnání se sušením na vzduchu sušičky AEG zaznamenávají iv případě sušení péřových bund, které si zachovávají až o 30 %vyšší tepelnou izolaci než při sušení na vzduchu.
 
Výhoda č. 4: Odpočiňte si od žehlení

s1.jpg


Efektivní program Pro Steam od AEG využívá páru jako rychlý a jednoduchý prostředek k osvěžení a vyhlazení zmačkaných oděvů a vy tak ušetříte čas věnovaný namáhavému žehlení.  Dokonce i při sušení hedvábných či lněných košil se oděvy v sušičce pomačkají méně než při běžném sušení na vzduchu. Krátký a jemný parní program dokáže také zmírnit pomačkání i již suchého oblečení, což jistě ocení všichni, kdo se chtějí vyhnout žehlení košil.
 
Výhoda č. 5: Ušetřete svůj čas, energii i tkaniny

s7.jpg

Sušičky AEG ze série 6000, 7000 a 8000 využívají technologii ProSense s inteligentními senzory vlhkosti a teploty, které ukončí program přesně ve chvíli, kdy je prádlo suché. Šetří tak nejen tkaniny před vystavením nadměrné teplotě, ale také spotřebu elektrické energie. Ke zjednodušení kontroly své sušičky můžete využít i aplikaci My AEG Care, pomocí které můžete zvolit program, typ a barvu tkaniny či dobu zapnutí přímo ze svého chytrého telefonu, a to iv případě, že zrovna nejste doma.

Více na www.aeg.cz
6285f77b47550obrazek.png

Reklama